Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Host Česká literární kritika v dotyku se strukturalismem (1880-1940)

Knihy

Host Česká literární kritika v dotyku se strukturalismem (1880-1940)

Hodnocení: 1x
  • 4

Česká literární kritika v dotyku se strukturalismem (1880-1940). Česká literární kritika v dotyku se strukturalismem (1880–1940) sestává z příspěvků deseti autorů: J. Durdíka, O. Hostinského, T. G. Masaryka, F. X. Šaldy, J. Vodáka, A. Nováka, O. Fischera, J. Durycha, O. Zicha a V. Jiráta. Kniha sleduje jednak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Host Česká literární kritika v dotyku se strukturalismem (1880-1940) koupíte i tady

Specifikace Host Česká literární kritika v dotyku se strukturalismem (1880-1940)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 84 Kč

Česká literární kritika v dotyku se strukturalismem (1880–1940) sestává z příspěvků deseti autorů: J. Durdíka, O. Hostinského, T. G. Masaryka, F. X. Šaldy, J. Vodáka, A. Nováka, O. Fischera, J. Durych ... a dál?

Produkt Host Česká literární kritika v dotyku se strukturalismem (1880-1940)

Host Česká literární kritika v dotyku se strukturalismem (1880-1940) - parametry

Název produktu: Host Česká literární kritika v dotyku se strukturalismem (1880-1940)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 116 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Česká literární kritika v dotyku se strukturalismem (1880-1940). Česká literární kritika v dotyku se strukturalismem (1880–1940) sestává z příspěvků deseti autorů: J. Durdíka, O. Hostinského, T. G. Masaryka, F. X. Šaldy, J. Vodáka, A. Nováka, O. Fischera, J. Durycha, O. Zicha a V. Jiráta. Kniha sleduje jednak předchůdnou, jednak souběžnou linii českého strukturalismu, tj. zdroje, z nichž tento myšlenkový směr vyrůstal, jakož i to, co vznikalo pod jeho přímým i nepřímým vlivem. Skládá se tedy z příspěvků těch, kteří se sice nikdy nedeklarovali jako (systematičtí a systémotvorní) strukturalisté, ale přesto je v rámci myšlení o tvaru díla nelze přehlédnout. Všechny uváděné texty jsou nejen historicky a vývojově reprezentativní, ale dodnes si udržují inspirativní charakter. Témata, která přinášejí, se týkají obecných problémů literatury a umění, poezie, prózy i dramatu; kromě toho je v nich obsaženo mnoho dílčích pozorování a interpretačních nápadů. V celku jedné knihy se tak záslužně kótuje dosud ne příliš viditelné území českého prestrukturalismu a parastrukturalismu. Česká literární kritika v dotyku se strukturalismem (1880-1940) od nakladatelství Host v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz , Druh sortimentu : Kniha, Česká literární kritika v dotyku se strukturalismem, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.