Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hosni a L. Ros-El: Aussichten A1.1 Kurs-und Arbeitsbuch + CD + DVD

Učebnice/Odborná literatura

Hosni a L. Ros-El: Aussichten A1.1 Kurs-und Arbeitsbuch + CD + DVD

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Anotace: Kurz si klade za cíl zpřístupnit reálnou a živou němčinu prostřednictvím autentických situací a přirozeného jazyka. Studenti budou díky systematickému nacvičování strategií schopni obstát v běžných situacích, s kterými se v německy mluvících zemích setkají. Různorodá cvičení a jednotlivé komponenty kurzu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hosni a L. Ros-El: Aussichten A1.1 Kurs-und Arbeitsbuch + CD + DVD koupíte i tady

Specifikace Hosni a L. Ros-El: Aussichten A1.1 Kurs-und Arbeitsbuch + CD + DVD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 264 Kč

Kurz si klade za cíl zpřístupnit reálnou a živou němčinu prostřednictvím autentických situací a přirozeného jazyka. Studenti budou díky systematickému nacvičování strategií schopni obstát v běžných si ... a dál?

Produkt Hosni a L. Ros-El: Aussichten A1.1 Kurs-und Arbeitsbuch + CD + DVD

Hosni a L. Ros-El: Aussichten A1.1 Kurs-und Arbeitsbuch + CD + DVD - parametry

Název produktu: Hosni a L. Ros-El: Aussichten A1.1 Kurs-und Arbeitsbuch + CD + DVD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 264 Kč
Maximální cena: 419 Kč
Ušetríte až: 155 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Anotace: Kurz si klade za cíl zpřístupnit reálnou a živou němčinu prostřednictvím autentických situací a přirozeného jazyka. Studenti budou díky systematickému nacvičování strategií schopni obstát v běžných situacích, s kterými se v německy mluvících zemích setkají. Různorodá cvičení a jednotlivé komponenty kurzu umožňují individuální přístup ke každému uživateli. První díl učebnice tvoří 5 lekcí, jež jsou propojeny navazujícím příběhem, nahraným i na CD. Každá lekce pokrývá soukromou, profesní a společenskou oblast života. Na konci následuje pozvolný trénink řečových dovedností a souhrnný přehled gramatiky a abecední slovníček. Integrovaný pracovní sešit nabízí samozřejmě množství úloh k prohloubení a upevnění probraného učiva. Aussichten A1.1 Kurs-und Arbeitsbuch + CD + DVD - a kolektiv L. Ros-El Hosni. První díl šestidílného učebního souboru němčiny pro dospělé studenty s CD a DVD. První díl učebnice tvoří 5 lekcí, jež jsou propojeny navazujícím příběhem, nahraným i na CD. Každá lekce pokrývá soukromou, profesní a společenskou oblast života. Na konci následuje pozvolný trénink řečových dovedností a souhrnný přehled gramatiky a abecední slovníček. Integrovaný pracovní sešit nabízí samozřejmě množství úloh k prohloubení a upevnění probraného učiva. Aussichten A1.1 Kurs-und Arbeitsbuch + CD + DVD - a kolektiv L. Ros-El Hosni od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | Aussichten za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.