Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hošek M. a: Maturita 2013 - Český jazyk a literatura

Učebnice/Odborná literatura

Hošek M. a: Maturita 2013 - Český jazyk a literatura

Hodnocení: 1x
  • 4

Příprava na společnou část maturitmí zkoušky z ČJ a literatury pro studenty SŠ a jejich učitele. Obsah: - kompletní informace o společné části maturitní zkoužky z předmětu český jazyk a literatura - pomocmá schémata k interpretaci uměleckých a neuměleckých textů usnadňují přípravu na ústní část maturitní zkoužky - ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hošek M. a: Maturita 2013 - Český jazyk a literatura koupíte i tady

Specifikace Hošek M. a: Maturita 2013 - Český jazyk a literatura

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 20 Kč

Vydáváme aktuální publikaci přípravě na státní maturitní zkoušku z předmětu český jazyk. Titul vychází přesně z podoby státní maturity, která se uskuteční letos podruhé. Pomocí naší knihy se studentky ... a dál?

Produkt Hošek M. a: Maturita 2013 - Český jazyk a literatura

Hošek M. a: Maturita 2013 - Český jazyk a literatura - parametry

Název produktu: Hošek M. a: Maturita 2013 - Český jazyk a literatura
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 20 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příprava na společnou část maturitmí zkoušky z ČJ a literatury pro studenty SŠ a jejich učitele. Obsah: - kompletní informace o společné části maturitní zkoužky z předmětu český jazyk a literatura - pomocmá schémata k interpretaci uměleckých a neuměleckých textů usnadňují přípravu na ústní část maturitní zkoužky - tři vzorové pracovní listy ( jeden zcela nový a dva aktualizované pracovní listy) s rozborem textů podle pomocných schémat - tři cvičné didaktické testy s klíčem - rady a tipy k přípravě na maturitní zkoušku Publikace je určena především letošním maturantům, kteří  v ní mohou najít mnoho důležitých informací, rad a tipů, jež uplatní při přípravě na maturitní zkoušku. Knihu však mohou využít i ostatní studenti, a to zejména jako pomůcku při strukturování informací o literárních dílech, která si plánují zařadít do svého seznamu literárních děl k maturitní zkoušce. V neposlední řadě se publikací mohou inspirovat také vyučující, např. při vytváření pracovních  listů s rozpracovanou strukturou zadání. Titul je rozdělen do tří hlavních částí. Kniha reaguje na aktuální potřeby maturantů – titul se zabývá přípravou na státní maturitní zkoušku v roce 2012 (předmět český jazyk a literatura – základní úroveň obtížnosti). Přináší studentům a studentkám vyčerpávající informace o maturitě z češtiny (obecné informace o zkoušce z českého jazyka a literatury, průvodce jednotlivými částmi zkoušky – didaktickým testem, písemnou prací, ústní zkouškou). Nabízíme komplexní rozbor oblastí učiva předmětu ČJL (a jejich procentuální zastoupení v didaktickém testu), ze kterých bude složen didaktický test, s nímž se studentky a studenti setkají u státní maturity. Tento rozbor zajistí přesně zacílenou přípravu na relevantní oblasti učiva. Rozebíráme typy testových maturitních otázek z češtiny a radíme, jak se na daný druh otázky nejlépe připravit, jak postupovat při odpovědi na daný druh maturitní otázky apod. Přinášíme tři cvičné didaktické testy, které vychází z podoby didaktických testů. Nabízíme jasné a přehledné schéma k interpretaci uměleckých i neuměleckých textů s příklady maturitních otázek k ústní části státní maturity z českého jazyka a literatury. Na základě našeho schématu se lehce připravíte na ústní část maturity z češtiny. Schéma lze aplikovat na jakýkoliv umělecký text, tedy na jakoukoli knihu (odpověď, jak se připravit na ústní část maturitní zkoušky z češtiny zde najdou všichni, a to bez ohledu na to, jaké knihy zařadili do žákovského seznamu literatury). Zjistíte tak, jaké informace je vhodné si ke každé knize ze žákovského seznamu četby připravit, abyste u státní maturity uspěli a aby vás žádná maturitní otázka z českého jazyka a literatury nezaskočila. Schéma se vztahuje i na neumělecké texty; práce s otázkami vyplývajících z neuměleckých textů představuje polovinu maturitní zkoušky z češtiny. Díky naší knize budete vědět vše – jaké texty se mohou u státní maturitní zkoušky 2012 vyskytnout, jaké typy maturitních otázek budou na základě textů p


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.