Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Horáčková Miroslava: Český jazyk 7/I. díl - Učivo o jazyce

Učebnice/Odborná literatura

Horáčková Miroslava: Český jazyk 7/I. díl - Učivo o jazyce

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Český jazyk 7 I.díl Učivo o jazyce - Miroslava Horáčková;Ivan Klíma;H. Pavlátová. Tímto titulem pokračuje ucelená řada učebnic českého jazyka pro 2. stupeň ZŠ a příslušný ročník víceletých gymnázií. Autoři vycházejí z přesvědčení, že logické postupy, vyvozování a odůvodňování mají ve výuce jazyka své ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Horáčková Miroslava: Český jazyk 7/I. díl - Učivo o jazyce koupíte i tady

Specifikace Horáčková Miroslava: Český jazyk 7/I. díl - Učivo o jazyce

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 22 Kč

Tímto titulem pokračuje ucelená řada učebnic českého jazyka pro 2. stupeň ZŠ a příslušný ročník víceletých gymnázií. Autoři vycházejí z přesvědčení, že logické postupy, vyvozování a odůvodňování mají ... a dál?

Produkt Horáčková Miroslava: Český jazyk 7/I. díl - Učivo o jazyce

Horáčková Miroslava: Český jazyk 7/I. díl - Učivo o jazyce - parametry

Název produktu: Horáčková Miroslava: Český jazyk 7/I. díl - Učivo o jazyce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 22 Kč
Maximální cena: 30 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Český jazyk 7 I.díl Učivo o jazyce - Miroslava Horáčková;Ivan Klíma;H. Pavlátová. Tímto titulem pokračuje ucelená řada učebnic českého jazyka pro 2. stupeň ZŠ a příslušný ročník víceletých gymnázií. Autoři vycházejí z přesvědčení, že logické postupy, vyvozování a odůvodňování mají ve výuce jazyka své místo. Žáky budou výrazně motivovat poutavé texty spisovatele Ivana Klímy. Učebnice získala ocenění Zlatá stuha 2000. Ucelená řada učebnic Český jazyk 6, 7, 8 a 9 obdržela ocenění Nejlepší exponát na výstavě SCHOLA NOVA 2003. Publikace: Český jazyk 7 I.díl Učivo o jazyce - Miroslava Horáčková;Ivan Klíma;H. Pavlátová. Miroslava Horáčková; Ivan Klíma; H. PavlátováALTERKniha, čeština, 192 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.