Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Honsová a Milena: Hravá čeština 9 - Pracovní sešit pro 9. ročník ZŠ a víceletá gymnázia

Učebnice/Odborná literatura

Honsová a Milena: Hravá čeština 9 - Pracovní sešit pro 9. ročník ZŠ a víceletá gymnázia

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Hravá čeština 9 - Pracovní sešit pro 9. ročník ZŠ a víceletá gymnázia - Milena Honsová;Kolektiv. Pracovní sešity Hravá Čeština obsahují úlohy a cvičení, pomocí kterých si žáci hravým způsobem osvojí poznatky potřebné pro splnění RVP Základní vzdělávání. Obsahují rozmanité úlohy určené na podporu rozvoje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Honsová a Milena: Hravá čeština 9 - Pracovní sešit pro 9. ročník ZŠ a víceletá gymnázia

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 159 Kč

Pracovní sešity Hravá Čeština obsahují úlohy a cvičení, pomocí kterých si žáci hravým způsobem osvojí poznatky potřebné pro splnění RVP Základní vzdělávání. Obsahují rozmanité úlohy určené na podporu rozvoje znalostí, vyjadřovacích schopností a zručností žáka. Důležitou součástí pracovních sešitů je příprava na SCIO testy a přijímačky na SŠ.   Pracovní sešity jsou vhodné k učebnicím Českého jazyka např. od vydavatelství Fraus nebo SPN. 72 celobarevných » ... a dál?

Produkt Honsová a Milena: Hravá čeština 9 - Pracovní sešit pro 9. ročník ZŠ a víceletá gymnázia

Honsová a Milena: Hravá čeština 9 - Pracovní sešit pro 9. ročník ZŠ a víceletá gymnázia - parametry

Název produktu: Honsová a Milena: Hravá čeština 9 - Pracovní sešit pro 9. ročník ZŠ a víceletá gymnázia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Hravá čeština 9 - Pracovní sešit pro 9. ročník ZŠ a víceletá gymnázia - Milena Honsová;Kolektiv. Pracovní sešity Hravá Čeština obsahují úlohy a cvičení, pomocí

kterých si žáci hravým způsobem osvojí poznatky potřebné pro

splnění RVP Základní vzdělávání. Obsahují rozmanité úlohy určené na

podporu rozvoje znalostí, vyjadřovacích schopností a zručností

žáka. Důležitou součástí pracovních sešitů je příprava na SCIO

testy a přijímačky na SŠ.Pracovní sešity jsou vhodné k učebnicím

Českého jazyka od vydavatelství Fraus, či SPN. Pracovní sešity

obsahují:

• kreativní a tvořivé cvičení, které motivují žáky k práci• úlohy různých vědomostních úrovní• shrnutí celého učiva daného ročníku• přípravu na SCIO testy a přijímačky na SŠV souladu s RVP• I. Opakování učiva 7. ročníku• II. Obohacování slovní zásoby• III. Tvarosloví• IV. Pravopis• V. Skladba• VI. Obecné výklady o českém jazyce• VII. Komunikace a sloh Publikace: Hravá čeština 9 - Pracovní sešit pro 9. ročník ZŠ a víceletá gymnázia - Milena Honsová;Kolektiv. Pracovní sešit k českému jazyku pro 9. ročník ZŠ a VG. Hravá čeština 9 obsahuje: I.    Opakování II.   Slovní zásoba a význam slova III.  Nauka o tvoření slov IV.  Tvarosloví V.   Skladba VI.  Pravopis VII. Zvuková stránka jazyka VIII.Obecné výklady o jazyce IX.   Komunikace a sloh Pracovní sešit je vhodný k učebnicím: - Fraus - Český jazyk pro základní školy a víceletá gymnázia - SPN - Český zazyk pro základní školy a jiné. Pracovní sešit je vytvořený v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem Základní vzdělávání. Příprava pro SCIO srovnávací zkoušky a přijímací řízení na SŠ.

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.