Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen HOMEOGENE 9 60 tablet

Léky

HOMEOGENE 9 60 tablet

Hodnocení: 17x
  • 3.76471

HOMEOGENE 9 60 Tablety Příloha č. 1 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls18679/2009 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE HOMÉOGNE 9 , sublingvální tablety homeopatický přípravek Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? HOMEOGENE 9 60 tablet koupíte i tady

Specifikace HOMEOGENE 9 60 tablet

Kategorie Léky
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 99 Kč

HOMÉOGÈNE® 9, sublingvální tablety. Homeopatický léčivý přípravek. ... a dál?

Produkt HOMEOGENE 9 60 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


HOMEOGENE 9 60 tablet - parametry

Název produktu: HOMEOGENE 9 60 tablet
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 133 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.76 bodů z 5
Počet hodnocení: 17 x
Hodnocení:
  • 3.76471
Podrobný popis:

HOMEOGENE 9 60 Tablety Příloha č. 1 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls18679/2009 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE HOMÉOGNE 9 , sublingvální tablety homeopatický přípravek Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však HOMÉOGNE 9 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, sdělte to prosím svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je HOMÉOGNE 9 a k čemu se používá. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete HOMÉOGNE 9 užívat. 3. Jak se HOMÉOGNE 9 užívá. 4. Možné nežádoucí účinky. 5 Jak HOMÉOGNE 9 uchovávat. 6. Další informace. 1. CO JE HOMÉOGNE 9 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ HOMÉOGNE 9 je homeopatický přípravek. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. V případě výdeje bez lékařského předpisu přípravek používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE HOMÉOGNE 9 UŽÍVAT Neužívejte HOMÉOGNE 9 jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku přípravku.Zvláštní opatrnosti při užití přípravku HOMÉOGNE 9 je zapotřebí Pokud vám lékař řekl, že se u vás projevuje intolerance (nesnášenlivost) některých cukrů, kontaktujte ho předtím, než začnete tento přípravek užívat. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Těhotenství a kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoli lék. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů HOMÉOGNE 9 nemá žádný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje. 2 Důležité informace o některých složkách přípravku HOMÉOGNE 9 Obsahuje sacharózu. 3. JAK SE HOMÉOGNE 9 UŽÍVÁ Orální podání. Vždy užívejte HOMÉOGNE přesně podle pokynů svého lékaře. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Obvyklé dávkování přípravku je: Děti a dospělí: 1 tabletu nechat rozpustit v ústech každou hodinu. Interval prodlužovat v závislosti na zlepšení.4. MOŽNÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Podobně jako všechny léky může mít i HOMÉOGNE 9 nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Žádné nežádoucí účinky nebyly dosud zaznamenány. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, sdělte to prosím svému lékaři nebo lékárníkovi. 5.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.