Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Holmerová Iva: Průvodce vyšším věkem - Manuál pro seniory a jejich pečovatele

Knihy naučná literatura

Holmerová Iva: Průvodce vyšším věkem - Manuál pro seniory a jejich pečovatele

Hodnocení: 1x
  • 4

Průvodce vyšším věkem - Manuál pro seniory a jejich pečovatele - Iva Holmerová. Tato knížka je určena všem, kteří se aktivně zajímají o problematiku stáří a stárnutí. Užitečné informace v ní najdou pečovatelé z řad laiků i profesionálů. Na publikaci se podíleli přední čeští gerontologové a geriatři, takže pomůže i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Holmerová Iva: Průvodce vyšším věkem - Manuál pro seniory a jejich pečovatele koupíte i tady

Specifikace Holmerová Iva: Průvodce vyšším věkem - Manuál pro seniory a jejich pečovatele

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 232 Kč

Tato knížka je určena všem, kteří se aktivně zajímají o problematiku stáří a stárnutí. Užitečné informace v ní najdou pečovatelé z řad laiků i profesionálů. Na publikaci se podíleli přední čeští gerontologové a geriatři, takže pomůže i lékařům jiných specializací. V úvodu knihy čtenář nalezne důležité informace o možnostech ovlivnění zdravotního stavu seniora. Zdůrazněn je význam deprese, která je u seniorů stále podceňována, přestože jde o léčitelnou chorobu. Další statě se věnují poruchám výživy ve stáří, » ... a dál?

Produkt Holmerová Iva: Průvodce vyšším věkem - Manuál pro seniory a jejich pečovatele

Holmerová Iva: Průvodce vyšším věkem - Manuál pro seniory a jejich pečovatele - parametry

Název produktu: Holmerová Iva: Průvodce vyšším věkem - Manuál pro seniory a jejich pečovatele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 232 Kč
Maximální cena: 290 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Průvodce vyšším věkem - Manuál pro seniory a jejich pečovatele - Iva Holmerová. Tato knížka je určena všem, kteří se aktivně zajímají o problematiku stáří a stárnutí. Užitečné informace v ní najdou pečovatelé z řad laiků i profesionálů. Na publikaci se podíleli přední čeští gerontologové a geriatři, takže pomůže i lékařům jiných specializací. V úvodu knihy čtenář nalezne důležité informace o možnostech ovlivnění zdravotního stavu seniora. Zdůrazněn je význam deprese, která je u seniorů stále podceňována, přestože jde o léčitelnou chorobu. Další statě se věnují poruchám výživy ve stáří, především podvýživě a malnutrici jakožto základním příčinám naprosté většiny úmrtí v nemocnicích. Součástí kapitoly o demencích a poruchách kognitivních funkcí jsou i praktické návody jak trénovat paměť. Za důležité považujeme též texty pojednávající o zásadách zdravé výživy a pohybu ve stáří. Autoři zdůrazňují rovněž význam kultury, vzdělávání a společenských aktivit, jež výrazně zvyšují kvalitu života seniorů. V závěru knihy se pak věnují otázkám sociálních služeb a domácí péči o seniory. Průvodce vyšším věkem - Manuál pro seniory a jejich pečovatele - Iva Holmerová od nakladatelství v kategorii | | Psychologie | Psychologie osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Průvodce stříbrným věkem - Příručka pro seniory i jejich okolí. Jediný ucelený a praktický průvodce stárnutím na českém trhu!

Stáří je životní etapou, kterou prožije většina lidí. Má svá

specifika, stejně jako dětský věk. Nikdo nezpochybňuje právo dětí

na šťastné dětství, na respektování věkem podmíněných schopností a

dovedností. I seniorský věk má své limity a starší lidé by měli mít

nezpochybnitelné právo na respektování svých potřeb, na důstojné

dožití svého života. Co nás ve stáří čeká, jak se na seniorské roky

připravit a jak je zvládnout, o tom píší čeští autoři – specialisté

ve svém oboru. „Kolem padesátky se dostáváme na vrchol kariéry a co

se nám podaří v následujících letech se sebou (prosebe) udělat,

zúročíme po mnoho dalších let.“ Publikace: Průvodce stříbrným věkem - Příručka pro seniory i jejich okolí.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.