MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Osiva a hnojiva » Hnojiva » Srovnání cen Hnojivo Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg

Hnojiva

Hnojivo Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg

Hodnocení: 14x
  • 3.07143
EAN: 8594005001800

Zpestřete svou zahrádku s hnojivem Agro Kristalon Plod a květ. Tento přípravek je vhodný pro okrasné a balkonové květiny či ovocné stromy a keře. Napomáhá k rychlejšímu startu produkčního období rostlin. Podporuje také jejich vyšší násadu, lepší vybarvení květů a zabraňuje žloutnutí listí. Díky rozpustnosti vodou není jeho aplikace a použití nijak náročné. Takže využít jej pro zkrášlení vaší zahrádky je rozhodně ta správná volba! více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Hnojivo Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg

Specifikace Hnojivo Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg

Kategorie Hnojiva
Výrobce Agro
Nejnižší cena 88 Kč

KRISTALON Plod a květ je krystalické ES hnojivo, vodorozpustné a určené pro rychlejší start produkčního období rostlin. Podporuje vyšší násadu a vybarvení květů a plodů. Kristalon je univerzálně použitelný pro ovoce, zeleninu, okrasné rostliny včetně balkonových, ovocné stromy a keře, vinnou révu. Zamezuje žloutnutí listů.Hnojivo je rychle účinné a podporuje produkci rostlin. poměr živin N-P-K (15-5-30)+3% Mg+5% S+ mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn mikroprvky jako rostlinné „vitamíny“ pro výbornou kondici rostlin » ... a dál?

Produkt Hnojivo Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg

Hnojivo Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg - parametry

Název produktu: Hnojivo Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg
Výrobce: Agro
Minimální cena: 88 Kč
Maximální cena: 112 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.07 bodů z 5
Počet hodnocení: 14 x
Hodnocení:
  • 3.07143
Podrobný popis:

Hnojivo Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg je určeno pro celou řadu rostlin. Ideální je však pro pokojové a okrasné rostliny i balkonové rostliny. Obsahuje celou řadu přírodních prvků a minerálů, které květinám pomohou růst.

Použití přípravku: balkonové rostliny; okrasné rostliny,dřeviny; pokojové rostliny

Forma: krystalické

Užití: jaro; léto

  • Účinek: podpora plodnosti; podpora růstu
  • Složení: krystalické, rychle účinné, 100% vodorozpustné hnojivo, dusík - fosfor – draslík: 15 - 5 - 30 + 3% hořčíku.
  • Obsahuje mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn.
  • Určení: pro hnojení v období kvetení a tvorby plodů pokojových, balkónových i ostatních venkovních rostlin Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.500

Výška (cm): 25.00

ŠířkaUniverzální hnojivo s mikroprvky pro přihnojování v období kvetení a tvorby plodů pokojových, balkónových i ostatních venkovních rostlin. Zajistí lepší kvalitu a vybarvení plodů a květů. Složení: krystalické, rychle účinné, 100% vodorozpustné hnojivo, dusík - fosfor – draslík: 15 - 5 - 30 + 3% hořčíku.

Obsahuje mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn. Doporučené dávkování:

Do 10 l konve vody vsypte 1 odměrku hnojiva (1 odměrka = 10 ml, odpovídá 10 g hnojiva), krátce zamíchejte a po cca 30 sec. je roztok připraven k zálivce. Zálivku s hnojivem provádějte 1× týdně na mírně vlhký substrát, až do jeho nasycení roztokem, nebo nalijte do zásobní misky (např. u samozavlažovacích nádob). Hnojivo je vhodné též k přihnojování na list formou postřiku. Na list nepřihnojujte na přímém slunci. Uvedené dávky vyjadřují orientační potřebu živin, při konkrétním stanovení dávky vycházejte z půdní zásoby živin a potřeby rostlin.

Výhody použití hnojiva: podporuje vyšší násadu květů a plodů

okamžitý účinek

podporuje lepší vybarvení květů a plodů

zajišťuje rovnoměrný růst díky nízkému obsahu solí v hnojivu

antichlorotické účinky díky obsahu hořčíku a mikroprvků Pokyny pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci: Nejezte, nepijte a nekuřte při používání (S20/21). Nevdechujte prach (S22). Zamezte styku s kůží a očima (S24/25). Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc (S26). Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody (S28). Používejte vhodný ochranný oděv, ochranné rukavice a ochranné brýle nebo obličejový štít (S36/37/39).

Podmínky skladování: Hnojivo skladujte v suchu, v původních obalech. Uchovávejte mimo dosah dětí a odděleně od potravin, nápojů a krmiv (S2/13).

KRISTALON Plod a květ je krystalické ES hnojivo, vodorozpustné a určené pro rychlejší start produkčního období rostlin. Podporuje vyšší násadu a vybarvení květů a plodů. Kristalon je univerzálně použitelný pro ovoce, zeleninu, okrasné rostliny včetně balkonových, ovocné stromy a keře, vinnou révu. Zamezuje žloutnutí listů. Hnojivo je rychle účinné a podporuje produkci rostlin. Hnojiva KRISTALON jsou na českém trhu již od roku 1996 a jsou trvale označována za nejlepší a nejznámější! Každoročně jsou vyhlašována jako nejoblíbenější na trhu! Díky svým výborným hnojivým účinkům jsou oblíbena nejen u malospotřebitelů, ale stala se i hnojivy profesionálů!Vlastnosti:- Poměr živin N-P-K (15-5-30) + 3 % Mg + 5 % S + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn- Mikroprvky jako rostlinné „vitamíny“ pro


Recenze Hnojivo Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg

JAROSLAVA, 23. června 2017VELKÁ SPOKOJENOST
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Hnojivo Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Žádné podobné produkty nebyly nalezeny.

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.