Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Historický ústav AV ČR, v.v.i. Slovanské historické studie, mimořádné číslo - Tradiční mode...

Knihy

Historický ústav AV ČR, v.v.i. Slovanské historické studie, mimořádné číslo - Tradiční mode... cena od 0 Kč

Historický ústav AV ČR, v.v.i. Slovanské historické studie, mimořádné číslo - Tradiční mode...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Slovanské historické studie, mimořádné číslo - Tradiční modernita nebo modernizovaná tradice? (Dějiny modernizace ve střední, východní a jihovýchodní Evropě a Eurasii) - Radomír Vlček. Dvanáct studií mimořádného čísla Slovanských historických studií se pokouší charakterizovat společné i zvláštní rysy ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Historický ústav AV ČR, v.v.i. Slovanské historické studie, mimořádné číslo - Tradiční mode... - parametry

Název produktu: Historický ústav AV ČR, v.v.i. Slovanské historické studie, mimořádné číslo - Tradiční mode...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Slovanské historické studie, mimořádné číslo - Tradiční modernita nebo modernizovaná tradice? (Dějiny modernizace ve střední, východní a jihovýchodní Evropě a Eurasii) - Radomír Vlček. Dvanáct studií mimořádného čísla Slovanských historických studií se pokouší charakterizovat společné i zvláštní rysy vztahu tradice a modernity v minulém i současném vývoji území ležících “na východ od Labe”. Sborník je výsledkem konference, která se konala v listopadu 2005 na Fakultě sociálních věd University Karlovy. Jejími účastníky byli badatelé z Institutu mezinárodních studií Fakulty sociálních věd a Historického ústavu Akademie věd České republiky. První blok příspěvků se zabývá střední Evropou, k ní jsou komparativně přiloženy studie zrcadlící poměry v baltické, východoevropské a balkánské oblasti, druhý blok se soustřeďuje na ruský vývoj v jeho sovětské fázi a třetí blok na poměry v postsovětské Střední Asii. Publikace: Slovanské historické studie, mimořádné číslo - Tradiční modernita nebo modernizovaná tradice? (Dějiny modernizace ve střední, východní a jihovýchodní Evropě a Eurasii) - Radomír Vlček.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.