Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Historický ústav AV ČR, v.v.i. Regesta Bohemiae et Moraviae aetatis Venceslai IV.

Knihy

Historický ústav AV ČR, v.v.i. Regesta Bohemiae et Moraviae aetatis Venceslai IV.

Hodnocení: 1x
  • 4

Regesta Bohemiae et Moraviae aetatis Venceslai IV. – (1378 dec. – 1419 aug. 16.). Tomus VII, Fontes Archivi terrae Moraviae Brunae - Pavel Krafl . Regesta Bohemiae et Moraviae aetatis Venceslai IV. (1378 dec.-1419 aug. 16.) je ediční řadou, která zpřístupňuje listinný a listový materiál archivů z doby Václava IV. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79012

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Historický ústav AV ČR, v.v.i. Regesta Bohemiae et Moraviae aetatis Venceslai IV.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 583 Kč

Regesta Bohemiae et Moraviae aetatis Venceslai IV. (1378 dec.-1419 aug. 16.) je ediční řadou, která zpřístupňuje listinný a listový materiál archivů z doby Václava IV. Nově vydaný VII. svazek obsáhl pramennou materii Moravského zemského archivu v Brně. Vzhledem ke struktuře fondů obsahuje především písemnosti k vládě markraběte Jošta a krále Václava IV. a k dějinám klášterů na Moravě. Svazek obsahuje regesty 701 listiny, jmenný rejstřík (osobní a místní), český a anglický úvod. ... a dál?

Produkt Historický ústav AV ČR, v.v.i. Regesta Bohemiae et Moraviae aetatis Venceslai IV.

Historický ústav AV ČR, v.v.i. Regesta Bohemiae et Moraviae aetatis Venceslai IV. - parametry

Název produktu: Historický ústav AV ČR, v.v.i. Regesta Bohemiae et Moraviae aetatis Venceslai IV.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 583 Kč
Maximální cena: 583 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Regesta Bohemiae et Moraviae aetatis Venceslai IV. – (1378 dec. – 1419 aug. 16.). Tomus VII, Fontes Archivi terrae Moraviae Brunae - Pavel Krafl . Regesta Bohemiae et Moraviae aetatis Venceslai IV. (1378 dec.-1419 aug. 16.) je ediční řadou, která zpřístupňuje listinný a listový materiál archivů z doby Václava IV. Nově vydaný VII. svazek obsáhl pramennou materii Moravského zemského archivu v Brně. Vzhledem ke struktuře fondů obsahuje především písemnosti k vládě markraběte Jošta a krále Václava IV. a k dějinám klášterů na Moravě. Svazek obsahuje regesty 701 listiny, jmenný rejstřík (osobní a místní), český a anglický úvod. Regesta Bohemiae et Moraviae aetatis Venceslai IV. – (1378 dec. – 1419 aug. 16.). Tomus VII, Fontes Archivi terrae Moraviae Brunae - Pavel Krafl od nakladatelství v kategorii | Historie a military za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.