Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Historický ústav AV ČR, v.v.i. Fragmenty dějin - Sborník prací k šedesátinám Jana Gebharta ...

Knihy

Historický ústav AV ČR, v.v.i. Fragmenty dějin - Sborník prací k šedesátinám Jana Gebharta ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Fragmenty dějin - Sborník prací k šedesátinám Jana Gebharta - Jan Hájek;Jiří Kocian;Milan Zítko. Sborník je rozdělen do čtyř v zásadě chronologicky uspořádaných částí. Po kratičkém nástinu jubilantova životopisu tak celý sborník uvádí dvě krátké stati oddílu nazvaného příznačně „…věci nadčasové…“. Poté ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83727

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Historický ústav AV ČR, v.v.i. Fragmenty dějin - Sborník prací k šedesátinám Jana Gebharta ...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 501 Kč

Publikace: Fragmenty dějin - Sborník prací k šedesátinám Jana Gebharta - Jan Hájek;Jiří Kocian;Milan Zítko. Sborník je rozdělen do čtyř v zásadě chronologicky uspořádaných částí. Po kratičkém nástinu jubilantova životopisu tak celý sborník uvádí dvě krátké stati oddílu nazvaného příznačně „…věci nadčasové…“. Poté následují pasáže obsahující příspěvky chronologicky zařaditelné „…do Mnichova ´38“. Mezi šestnácti pracemi této části jsou např. studie R. Kvačka, J. Štaifa, Z. Kárníka, M. Hronského či I. Šedivého. „Od » ... a dál?

Produkt Historický ústav AV ČR, v.v.i. Fragmenty dějin - Sborník prací k šedesátinám Jana Gebharta ...

Historický ústav AV ČR, v.v.i. Fragmenty dějin - Sborník prací k šedesátinám Jana Gebharta ... - parametry

Název produktu: Historický ústav AV ČR, v.v.i. Fragmenty dějin - Sborník prací k šedesátinám Jana Gebharta ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 501 Kč
Maximální cena: 501 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Fragmenty dějin - Sborník prací k šedesátinám Jana Gebharta - Jan Hájek;Jiří Kocian;Milan Zítko. Sborník je rozdělen do čtyř v zásadě chronologicky uspořádaných částí. Po kratičkém nástinu jubilantova životopisu tak celý sborník uvádí dvě krátké stati oddílu nazvaného příznačně „…věci nadčasové…“. Poté následují pasáže obsahující příspěvky chronologicky zařaditelné „…do Mnichova ´38“. Mezi šestnácti pracemi této části jsou např. studie R. Kvačka, J. Štaifa, Z. Kárníka, M. Hronského či I. Šedivého. „Od Mnichova ´38 po květen ´45“ je název třetího oddílu. Z celkem deseti přispěvatelů této části lze zmínit např. J. Kuklíka (sen.), J. Němečka, I. Kamence či J. Rychlíka. Poslední oddíl pak nese označení „Od května ´45...“ a obsahuje celkem dvanáct studií. Mezi jejich autory figurují např. J. Pernes, Z. Jirásek, M. Borák či S. Michálek. Závěrečné téměř tři desítky tiskových stran tvoří výběrová bibliografie jubilantova, kterou sestavila V. Horčáková. Sborník uzavírá seznam autorů a přispěvatelů sborníku. Tvoří jej více než čtyři desítky jmen specialistů z předních odborných pracovišť jak Českých zemí, tak kupř. Slovenské republiky. Svědčí o tom, že jubilantova osobnost se těší nejen značné profesionální autoritě a odborné prestiži, ale především velké lidské sympatii a vřelé kolegiální vážnosti. Publikace: Fragmenty dějin - Sborník prací k šedesátinám Jana Gebharta - Jan Hájek;Jiří Kocian;Milan Zítko.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.