Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Historická detektivka

Knihy

Historická detektivka

Hodnocení: 0x
  • 4

Historická detektivka... na stopě největších záhad českých dějin - Kol. autorů Touha po dobrodružství a napětí je v lidské mentalitě zakořeněná hluboce a silně. Kramářské tisky, noviny, šestákové romány – to všechno naši předkové „hltali“ s chutí. Představivost a povědomí o dění v cizích zemích upoutávaly zprávy o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Jaké má kniha
Historická detektivka
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Historická detektivka koupíte i tady

Specifikace Historická detektivka

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 208 Kč

Historická detektivka... na stopě největších záhad českých dějin - Kol. autorů Touha po dobrodružství a napětí je v lidské mentalitě zakořeněná hluboce a silně. Kramářské tisky, noviny, šestákové romány – to všechno naši předkové „hltali“ s chutí. Představivost a povědomí o dění v cizích zemích upoutávaly zprávy o válkách, povstáních či hladomorech, z „domácích“ událostí dominovaly různé mordy a tajemné historie. Publikace si však neklade za cíl zaujmout senzačními odhaleními. Předkládané příběhy z bádání » ... a dál?

Produkt Historická detektivka

Historická detektivka - parametry

Název produktu: Historická detektivka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 275 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Historická detektivka... na stopě největších záhad českých dějin - Kol. autorů Touha po dobrodružství a napětí je v lidské mentalitě zakořeněná hluboce a silně. Kramářské tisky, noviny, šestákové romány – to všechno naši předkové „hltali“ s chutí. Představivost a povědomí o dění v cizích zemích upoutávaly zprávy o válkách, povstáních či hladomorech, z „domácích“ událostí dominovaly různé mordy a tajemné historie. Publikace si však neklade za cíl zaujmout senzačními odhaleními. Předkládané příběhy z bádání odborníků a publikované ve formě seriálu v magazínu Tajemství minulosti, se skutečně udály. Mohou pobavit, poučit, a možná i vzdělat. Pojďte s námi na výpravu napříč staletími na dvory českých knížat a králů, zákulisí politických jednání, ale i do temných městských uliček a malebných vesnic. Záleží jen na vás, jakým způsobem budete Historickou detektivku číst, zda jako zábavnou formu oddychu, dobrodružnou výpravu do časů dávno minulých či jako k rozšíření vlastních historických obzorů. Ať už si vyberete kteroukoli cestu, vždy se můžete nechat unášet napínavým vyprávěním příběhů, které tvořily českou historii! z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny/Historie od Zoner Press naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! V našich dějinách jsou stále místa, o kterých víme jen málo. Mnohá fakta o činech a osudech lidí byla utajena jejich aktéry nebo se ztratila v hlubinách času.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.