Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hiiemäe M: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche

Učebnice/Odborná literatura

Hiiemäe M: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche - Deutsch im Geschäftsleben - Mari Hiiemäe. Příručka se ve dvou samostatně koncipovaných částech podrobně věnuje oblasti korespondence a telefonování. Spolu s vyšší náročností jazykového projevu oproti již vydané publikaci Handelskontakte se zde ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hiiemäe M: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche koupíte i tady

Specifikace Hiiemäe M: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 215 Kč

Příručka se ve dvou samostatně koncipovaných částech podrobně věnuje oblasti korespondence a telefonování. Spolu s vyšší náročností jazykového projevu oproti již vydané publikaci Handelskontakte se zde procvičují i složitější mluvnické struktury. Přílohou části Korrespondenz je oddíl zabývající se stavebními prvky korespondence; k části Telefongespräche je vydáno jedno CD s nahrávkami dialogických textů a vybraných cvičení. Souhrnný německo-český a česko-německý slovník zahrnuje slovní zásobu obou » ... a dál?

Produkt Hiiemäe M: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche

Hiiemäe M: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche - parametry

Název produktu: Hiiemäe M: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 215 Kč
Maximální cena: 319 Kč
Ušetríte až: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche - Deutsch im Geschäftsleben - Mari Hiiemäe. Příručka se ve dvou samostatně koncipovaných částech podrobně věnuje oblasti korespondence a telefonování. Spolu s vyšší náročností jazykového projevu oproti již vydané publikaci Handelskontakte se zde procvičují i složitější mluvnické struktury. Přílohou části Korrespondenz je oddíl zabývající se stavebními prvky korespondence; k části Telefongespräche je vydáno jedno CD s nahrávkami dialogických textů a vybraných cvičení. Souhrnný německo-český a česko-německý slovník zahrnuje slovní zásobu obou částí. Publikace: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche - Deutsch im Geschäftsleben - Mari Hiiemäe. Pokud nejste v němčině právě začátečníkem a v praxi potřebujete nebo budete potřebovat obchodní jazyk, pak je tato sympaticky útlá učebnice určena právě Vám. Komunikativní dialogické texty Vás uvedou do běžných situací obchodního života, cvičení ke slovní zásobě i ke gramatice Vám pomohou zapamatovat si základní řečové struktury z obchodní tématiky (informativní, osobní i telefonické rozhovory, cestování, ubytování, základní obchodní úkony a jednání). Jistě oceníte i dobré rady a informace k reáliím a společenským zvyklostem německého obchodního prostředí. Samozřejmou pomůckou k nácviku řečových dovedností je audionahrávka textů na kazetě. Autor knihy Mari Hiiemäe, Vydavatelstvo LEDA, Korrespondenz Telefongespräche Mari HiiemäeKorrespondenz TelefongesprächeLEDAKniha, čeština poslední 1ks


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.