MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Interaktivní hračky » Srovnání cen Hexbug Nano Junior - Fun House, hrací set

Interaktivní hračky

Hexbug Nano Junior - Fun House, hrací set

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 0807648061772

Herní set pro kluky i holky, doporučený věk od 1,5 let . Chcete zabavit dítě zajímavou interaktivní hračkou? Zvolte herní set Hexbug Nano Junior - Fun House. Obsahuje robotického brouka a dráhu s interaktivními prvky jako například otočný barel, pohyblivou podlahu, výhybku nebo přídavnou rampu. Brouk Nano Junior díky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.39667
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Hexbug Nano Junior - Fun House, hrací set

Specifikace Hexbug Nano Junior - Fun House, hrací set

Kategorie Interaktivní hračky
Výrobce HEXBUG
Nejnižší cena 399 Kč

Vyšli svého robotického kamaráda na barevnou dráhu! Dráha obsahuje několik jednoduchých interaktivních prvků – otočný barel, pohyblivou podlahu, výhybku a přídavné rampy. Součástí setu je brouk Nano Junior. ... a dál?

Produkt Hexbug Nano Junior - Fun House, hrací set

Hexbug Nano Junior - Fun House, hrací set - parametry

Název produktu: Hexbug Nano Junior - Fun House, hrací set
Výrobce: HEXBUG
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Herní set pro kluky i holky, doporučený věk od 1,5 let . Chcete zabavit dítě zajímavou interaktivní hračkou? Zvolte herní set Hexbug Nano Junior - Fun House. Obsahuje robotického brouka a dráhu s interaktivními prvky jako například otočný barel, pohyblivou podlahu, výhybku nebo přídavnou rampu. Brouk Nano Junior díky svému vibračnímu motorku běhá po dráze a zabaví tak každé dítě. Brouk dokáže běhat také po podlaze bez nutnosti dráhy. Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců. Herní set Hexbug Nano Junior - Fun House funguje na baterie AG13, které jsou součástí balení. Hexbug Nano Junior Fun House je vyroben v souladu s normami CPSIA. Klíčové vlastnosti herního setu Hexbug Nano Junior - Fun HouseHexbug Nano Junior - Fun House obsahuje dráhu a robotického broukaNa dráze jsou umístěny interaktivní prvkyBrouk Nano Junior se dokáže pohybovat také po zemiHexbug Nano Junior - Fun House je vhodný pro děti od 18 měsícůFunguje na baterie, které jsou součástí balení MALL.CZ Dny – Sleva 30 % na vybrané hračky značky Hexbug s kódem MDL3CZ21 (platí od 10. 2. do 16. 2. 2020 nebo do vyprodání zásob)! Vyšli svého robotického kamaráda na barevnou dráhu! Dráha obsahuje několik jednoduchých interaktivních prvků – otočný barel, pohyblivou podlahu, výhybku a přídavné rampy. Součástí setu je brouk Nano Junior.


Přidat recenzi pro Hexbug Nano Junior - Fun House, hrací set

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Hexbug CuddleBots - Skluzavka, hrací set

Hexbug CuddleBots - Skluzavka, hrací set

  • 5

Hračky |

Herní set pro kluky i holky, doporučený věk od 1,5 let . Potřebujete zabavit malé dítě? Vyzkoušejte herní set Hexbug CuddleBots skluzavku. Hračka obsahuje robotického Cuddlebots cvrčka, který díky svým vibracím, dokáže běhat po rovném povrchu. Skluzavka v »

od 599 Kč

ve 3 obchodech

Hexbug Nano Junior - Zipline, hrací set

Hexbug Nano Junior - Zipline, hrací set

Herní set pro kluky i holky, doporučený věk od 1,5 let . Chcete zabavit dítě zajímavou interaktivní hračkou? Zvolte herní set Hexbug Nano Junior - Zipline. Obsahuje robotického brouka a lanovou dráhu. Brouk Nano Junior díky svému vibračnímu motorku dokáže »

od 399 Kč

ve 2 obchodech

Hexbug CuddleBots - Houpačka, hrací set

Hexbug CuddleBots - Houpačka, hrací set

Hračka pro nejmenší pro kluky i holky, doporučený věk od 1,5 let . Miluje vaše dítě pohyblivé a stimulační hračky? Pak si jistě zamiluje i robotického šnečka Simona a jeho houpačku. Dítě může šnečka volně pustit po podlaze nebo jej umístit na houpačku a »

od 549 Kč

v 1 obchodě

Hexbug Lil' Nature Babies - Ledová jeskyně, velký set

Hexbug Lil' Nature Babies - Ledová jeskyně, velký set

Herní set pro kluky i holky, doporučený věk od 3 let . Herní set Hexbug Lil Nature Babies v sobě skrývá medvědici jménem Sura, malého tuleně a tajnou skluzavku. Sura, která se schovává v ledové jeskyni, čeká až bude moct vyskočit ven a prozkoumat okolní »

od 499 Kč

v 1 obchodě

Hexbug Lil' Nature Babies - Les, velký set

Hexbug Lil' Nature Babies - Les, velký set

Herní set pro kluky i holky, doporučený věk od 3 let . Herní set Hexbug Lil Nature Babies v sobě skrývá malého vlka jménem Waya, který se schovává v severoamerických lesích a čeká až bude moct vyskočit ven a a najít úkryt v duté kládě pro kamarádku »

od 499 Kč

v 1 obchodě

Hexbug Lil' Nature Babies - Hory, velký set

Hexbug Lil' Nature Babies - Hory, velký set

Herní set pro kluky i holky, doporučený věk od 3 let . Herní set Hexbug Lil Nature Babies v sobě skrývá malou pandu jménem Lin, která se schovává ve střední Číně a čeká až bude moct vyskočit ven a najít ve skále výtah a úkryt pro kamaráda zajíce. Její »

od 499 Kč

v 1 obchodě

Hexbug Lil' Nature Babies - Nosorožec, malý set

Hexbug Lil' Nature Babies - Nosorožec, malý set

Herní set pro kluky i holky, doporučený věk od 3 let . Herní set Hexbug Lil Nature Babies v sobě skrývá malého nosorožce jménem Zane, který se schovává v africké savaně a čeká až bude moct vyskočit ven a najít ukrytý poklad. Jeho poklad stojí na »

od 269 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.