MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Barvy, laky na dřevo » Barvy » Srovnání cen HET vápený nátěr 6kg

Barvy

HET vápený nátěr 6kg

Hodnocení: 7x
  • 3.85714
EAN: 8594002531164

Chcete odradit plísně, řasy i bakterie? HET vápený nátěr 6kg má počáteční alkalický charakter. Obsahuje pouze zanedbatelné množství organických látek. Proto prakticky nehrozí napadení nátěrového filmu nevítanými potvůrkami. Nátěr také výborně dezinfikuje podklad a je paropropustný. Perfektně se hodí pro suterény, skladiště, stáje a obytné prostory. Zrovna tak ho využijete v exteriéru. Lze aplikovat ne různé typy podkladu od omítky přes beton až po klasické zdivo. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.59109

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen HET vápený nátěr 6kg

Specifikace HET vápený nátěr 6kg

Kategorie Barvy
Výrobce HET
Nejnižší cena 113 Kč

Het Vápenný nátěr klasický malířský nátěr s tradičným složením - doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory, sklady, nenáročné aplikace. Klasická vápenná barva určená k nátěrům minerálních omítek a zdiva v interiéru i exteriéru, pro hygienické nátěry obytných prostor, skladů potravin, stájí, sklepů apod., svým tradičním složením je vhodný i pro nátěry historických objektů, kde je vyžadován charakteristický vzhled a způsob stárnutí. Počáteční alkalický charakter a velmi nízký zanedbatelný obsah organických » ... a dál?

Produkt HET vápený nátěr 6kg

HET vápený nátěr 6kg - parametry

Název produktu: HET vápený nátěr 6kg
Výrobce: HET
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 462 Kč
Ušetríte až: 349 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.86 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.85714
Podrobný popis:

Přednosti:

vodou ředitelný

omezuje tvorbu plísní

dezinfikuje podklad

použití do inetriéru i exteriéru

paropropustnost

výhodná cena 

Odstín:

bílý

 Vydatnost:

5 - 8 m2/kg v jedné vrstvě podle savosti a struktury podkladu a tloušťky nanesené vrstvy 

Doba zasychání:

min. 4 hodiny při 20 °C a 60 % relativní vlhkosti vzduchu

Skladování:

24 měsíců od data výroby v původním neotevřeném obalu

při teplotě +3 až +30°C, nesmí zmrznout, chránit před přímým slunečním zářením 

Balení:

6 kg, 12+3 kg


Het Vápenný nátěr

klasický malířský nátěr s tradičným složením - doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory, sklady, nenáročné aplikace.

Klasická vápenná barva určená k nátěrům minerálních omítek a zdiva v interiéru i exteriéru, pro hygienické nátěry obytných prostor, skladů potravin, stájí, sklepů apod., svým tradičním složením je vhodný i pro nátěry historických objektů, kde je vyžadován charakteristický vzhled a způsob stárnutí.

Počáteční alkalický charakter a velmi nízký zanedbatelný obsah organických látek snižuje riziko napadení vlastního nátěrového filmu mikroorganismy (bakterie, plísně, řasy).

Aromatizovaný minerální nátěr určený k nátěrům sklepů, stodol, spíží a všech míst, kde je kladen důraz na čistotu a hygienu. Před každým použitím je nutné nátěr důkladně promíchat. Doporučujeme provést 2 až 3 tenkovrstvé nátěry, podle nasákavosti podkladu.Podklad: omítky, beton, zdivo Aplikační teplota: teplota podkladu i prostředí musí být nad +5 °C až 30 °C Vydatnost: 4 m2/1kg – dle podkladuSekce: barva protiplísňová, protiplísňový, pro venkovní i vnitřní použití


Přidat recenzi pro HET vápený nátěr 6kg

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

HET klasik 1,5kg

HET klasik 1,5kg

Interiérová barva s velmi vysokou bělostí. Vlastnosti a výhody vysoká bělost 95 % (MgO) výrazná krycí schopnost matný vzhled odolnost vůči otěru za sucha výborná paropropustnost vhodná k nátěrům omítek sanačních systémů Odstín: bílý, tónování je možno »

od 92 Kč

v 5 obchodech

Hetmal Plus 15

Hetmal Plus 15

Přednosti: zvýšená bělost 93 % (MgO) vysoká vydatnost matný vzhled odolnost vůči otěru za sucha paropropustnost snadná »

od 426 Kč

ve 4 obchodech

Nejoblíbenější barvy, laky na dřevo:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.