MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Barvy, laky na dřevo » Barvy » Srovnání cen HET vápený nátěr 6kg

Barvy

HET vápený nátěr 6kg

Hodnocení: 7x
  • 3.85714
EAN: 8594002531164

Chcete odradit plísně, řasy i bakterie? HET vápený nátěr 6kg má počáteční alkalický charakter. Obsahuje pouze zanedbatelné množství organických látek. Proto prakticky nehrozí napadení nátěrového filmu nevítanými potvůrkami. Nátěr také výborně dezinfikuje podklad a je paropropustný. Perfektně se hodí pro suterény, skladiště, stáje a obytné prostory. Zrovna tak ho využijete v exteriéru. Lze aplikovat ne různé typy podkladu od omítky přes beton až po klasické zdivo. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen HET vápený nátěr 6kg

Specifikace HET vápený nátěr 6kg

Kategorie Barvy
Výrobce HET
Nejnižší cena 121 Kč

Aromatizovaný minerální nátěr určený k nátěrům sklepů, stodol, spíží a všech míst, kde je kladen důraz na čistotu a hygienu. Před každým použitím je nutné nátěr důkladně promíchat. Doporučujeme provést 2 až 3 tenkovrstvé nátěry, podle nasákavosti podkladu.Podklad: omítky, beton, zdivo Aplikační teplota: teplota podkladu i prostředí musí být nad +5 °C až 30 °C Vydatnost: 4 m2/1kg – dle podkladuSekce: barva protiplísňová, protiplísňový, » ... a dál?

Produkt HET vápený nátěr 6kg

HET vápený nátěr 6kg - parametry

Název produktu: HET vápený nátěr 6kg
Výrobce: HET
Minimální cena: 121 Kč
Maximální cena: 121 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.86 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.85714
Podrobný popis:

Het Vápenný nátěr

klasický malířský nátěr s tradičným složením - doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory, sklady, nenáročné aplikace.

Klasická vápenná barva určená k nátěrům minerálních omítek a zdiva v interiéru i exteriéru, pro hygienické nátěry obytných prostor, skladů potravin, stájí, sklepů apod., svým tradičním složením je vhodný i pro nátěry historických objektů, kde je vyžadován charakteristický vzhled a způsob stárnutí.

Počáteční alkalický charakter a velmi nízký zanedbatelný obsah organických látek snižuje riziko napadení vlastního nátěrového filmu mikroorganismy (bakterie, plísně, řasy).

Klasický malířský nátěr, doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory, sklady, nenáročné aplikace. Vlastnosti a výhody vodou ředitelný omezuje tvorbu plísní dezinfikuje podklad použití do inetriéru i exteriéru paropropustnost výhodná cena Použití Klasický malířský nátěr, doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory, sklady, nenáročné aplikace. Vápenná barva na omítky, zdivo, betonové panely, beton Aplikace štětcem, štětkou nebo válečkem Spotřeba 200 - 400 g/m2 Vydatnost: 2,5 - 5 m2/kg v kryvé tloušťce Velikosti balení 6 kg, 12+3 kg, 35 kg

Přednosti:

vodou ředitelný

omezuje tvorbu plísní

dezinfikuje podklad

použití do interiéru i exteriéru

paropropustnost

výhodná cena 

Odstín:

bílý

 Vydatnost:

2,5 - 5 m2/kg v kryvé tloušťce 

Doba zasychání:

min. 4 hodiny při 20 °C a 60 % relativní vlhkosti vzduchu

Skladování:

36 měsíců od data výroby v původním neotevřeném obalu

při teplotě +3 až +30°C, nesmí zmrznout, chránit před přímým slunečním zářením 


Aromatizovaný minerální nátěr určený k nátěrům sklepů, stodol, spíží a všech míst, kde je kladen důraz na čistotu a hygienu. Před každým použitím je nutné nátěr důkladně promíchat. Doporučujeme provést 2 až 3 tenkovrstvé nátěry, podle nasákavosti podkladu.Podklad: omítky, beton, zdivo Aplikační teplota: teplota podkladu i prostředí musí být nad +5 °C až 30 °C Vydatnost: 4 m2/1kg – dle podkladuSekce: barva protiplísňová, protiplísňový, pro venkovní i vnitřní použití


Přidat recenzi pro HET vápený nátěr 6kg

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Hetmal Plus 15

Hetmal Plus 15

Přednosti: zvýšená bělost 93 % (MgO) vysoká vydatnost matný vzhled odolnost vůči otěru za sucha paropropustnost snadná »

od 487 Kč

v 1 obchodě

HET klasik 1,5kg

HET klasik 1,5kg

Interiérová barva s velmi vysokou bělostí. Vlastnosti a výhody vysoká bělost 95 % (MgO) výrazná krycí schopnost matný vzhled odolnost vůči otěru za sucha výborná paropropustnost vhodná k nátěrům omítek sanačních systémů Odstín: bílý, tónování je možno »

od 93 Kč

v 1 obchodě

Nejoblíbenější barvy, laky na dřevo:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.