Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Herwig Schön: Mysl léčí tělo

Knihy naučná literatura

Herwig Schön: Mysl léčí tělo

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha rozebírá moc vizualizace a pozitivního myšlení v souvislosti se zdravím. Autor představuje revoluční metodu tzv. kvantového léčení, která umožňuje měnit se již na úrovni atomů! Vysvětluje, jak se dá využívat imaginace a řízené myšlení v boji s bolestí či nemocí, a vypráví inspirující skutečné příběhy lidí, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Mysl léčí tělo
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Herwig Schön: Mysl léčí tělo koupíte i tady

Specifikace Herwig Schön: Mysl léčí tělo

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 242 Kč

Kniha podrobně rozebírá moc vizualizace, víry a pozitivního myšlení i jejich dopady na tělo. ... a dál?

Produkt Herwig Schön: Mysl léčí tělo

Herwig Schön: Mysl léčí tělo - parametry

Název produktu: Herwig Schön: Mysl léčí tělo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 242 Kč
Maximální cena: 328 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha rozebírá moc vizualizace a pozitivního myšlení v souvislosti se zdravím. Autor představuje revoluční metodu tzv. kvantového léčení, která umožňuje měnit se již na úrovni atomů! Vysvětluje, jak se dá využívat imaginace a řízené myšlení v boji s bolestí či nemocí, a vypráví inspirující skutečné příběhy lidí, kteří se sami vyléčili. Nejzajímavějším přínosem této publikace je abecední seznam různých zdravotních problémů s konkrétními návody, co si při nich představovat, aby zmizely. V úvodní části autor podrobně a odborně vysvětluje, jak spolu souvisí a vzájemně se ovlivňují procesy probíhající v našem mozku, v našem těle a v našem životě. Zaměřuje se na placebo, čili účinek léků, protože jim věříme. Uvádí množství zajímavých informací a příkladů z vědeckého výzkumu a medicínské praxe. Fascinující je například tvrzení podloženo experimentálními důkazy, že pozitivní představy vedou k mikroskopické změně struktury mozku. Jedná se o proces, který vyvolává skutečné biochemické změny, nejen subjektivní příjemné pocity. Mysl opravdu dokáže prostřednictvím vizualizace téměř bezprostředně formovat hmotu. Po úvodní teoretické části knihy následuje část praktická. V ní vás autor naučí konkrétní využívat dva hlavní mentální prostředky: léčivé představy, které jsou jako filmové scény, kde jste vy hlavní postavou, a afirmace - pozitivní výroky, které si napíšete a pravidelně mluvíte (nahlas nebo v duchu). Navíc jsou v knize uvedeny skutečné příběhy lidí, které autorovo učení názorně přibližují. Jedná se o příběhy lidí, kteří byli nemocní (nádory, cukrovka, srdeční problémy, těžký úraz ...) a pomohly jim uvedené metody. V nich se podrobně rozebírá, co přesně pacienti dělali a proč to fungovalo. Poslední částí knihy je abecedně seřazený seznam chorob a potíží (nejen fyzických, ale i psychických, jako například stres či deprese), ke kterým jsou uvedeny přesné pokyny, co konkrétně si při nich třeba představovat, aby se daný stav vyléčil nebo alespoň zmírnil. Právě tato část činí z knihy Mysl léčí tělo unikátní příručku pro každého, kdo se nechce poddat nemoci nebo si připadat vydán na milost a nemilost doktorem. Vezměte svůj stav do svých rukou, nebo alespoň ze zvědavosti vyzkoušejte zajímavé, příjemné a v podstatě i zábavné metody z této knihy! Mysl léčí tělo - David R. Hamilton, Kniha podrobně rozebírá moc vizualizace, víry a pozitivního myšlení i jejich dopady na tělo. Prostřednictvím revoluční metody kvantového léčení - díky níž můžete změnit sami sebe na úrovni atomů - autor ukazuje, jak můžete využívat imaginace a myšlenkové procesy k boji s bolestmi či nemocemi. Najdete zde četné inspirativní příběhy lidí, kteří se sami uzdravili, a také konkrétní návody pro práci se svou myslí "šité na míru" jednotlivých nemocí. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Zdraví, Hubnutí a Sport | Zdraví | Alternativní medicína | Léčitelství od Eugenika naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.