Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen HERBION sirup 150 ml

Léky

HERBION sirup 150 ml

Hodnocení: 1x
  • 3.5

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Herbion na vlhký kašel 7 mg/ml sirup Hederae helicis folii extractum siccum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento léčivý přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace HERBION sirup 150 ml

Kategorie Léky
Výrobce KRKA
Nejnižší cena 155 Kč

Coldrex citron s medem je přípravek proti chřipce a nachlazení, který obsahuje tři léčivé látky : paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku fenylefrin, dekongestant (látka odstraňující ucpání nosu) ze skupiny sympatomimetik, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím pomáhá ulehčit dýchání, kyselinu askorbovou (vitamin C), obvyklou složku léků proti chřipce a nachlazení, která je obsažená v léku kvůli tomu, aby » ... a dál?

Produkt HERBION sirup 150 ml

HERBION sirup 150 ml - parametry

Název produktu: HERBION sirup 150 ml
Výrobce: KRKA
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 155 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Herbion na vlhký kašel 7 mg/ml sirup Hederae helicis folii extractum siccum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento léčivý přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte Herbion na vlhký kašel užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Máte-li jakékoli další otázky, zeptejte se svého lékárníka. - Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší po 7 dnech, musíte navštívit lékaře. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, nebo si všimnete nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v příbalové informaci, sdělte to svému lékaři, nebo lékárníkovi. V této příbalové informaci naleznete 1. Co je Herbion na vlhký kašel a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Herbion na vlhký kašel užívat 3. Jak se Herbion na vlhký kašel užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Herbion na vlhký kašel uchovávat 6. Další informace 1. CO JE HERBION NA VLHKÝ KAŠEL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Herbion na vlhký kašel obsahuje suchý výtažek z listu břečťanu. Herbion na vlhký kašel je rostlinný léčivý přípravek užívaný k odkašlání při vlhkém kašli. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE HERBION NA VLHKÝ KAŠEL UŽÍVAT Neužívejte přípravek Herbion na vlhký kašel: - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na výtažek z listu břečťanu nebo jiné rostliny z čeledi Araliaceae (aralkovité) nebo na kteroukoli další složku přípravku Herbion na vlhký kašel. Tento léčivý přípravek nepodávejte dětem do 2 let, protože by se mohly zhoršit dechové obtíže. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Herbion na vlhký kašel je zapotřebí - Jestliže se objeví dýchací obtíže, horečka, nebo hnisavé hleny musíte to konzultovat s lékařem nebo lékárníkem. - Jestliže se příznaky nezlepší po 7 dnech užívání léčivého přípravku, musíte vyhledat lékaře. - Nedoporučuje se, aby jste užíval/a tento léčivý přípravek s jinými léčivými přípravky, které tlumí kašel (antitusika jako je kodein nebo dextrometorfan) bez porady s lékařem. - Jestliže máte žaludeční problémy (zánět žaludku, žaludeční vřed), musíte přípravek užívat s opatrností. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Nebylo hlášeno, že by přípravek Herbion na vlhký kašel ovlivňoval účinek jiných léků. Užívání přípravku Herbion na vlhký kašel s jídlem a pitím Přípravek Herbion na vlhký kašel můžete užívat bez ohledu na příjem potravy. Těhotenství a kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Přípravek Herbion na vlhký kašel se nedoporučuje během těhotenství a kojení vzhledem k nedostatku údajů o užívání suchého výtažku z listu břečťanu u t


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.