Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Henryk Sienkiewicz: Ohněm a mečem

Próza - beletrie

Henryk Sienkiewicz: Ohněm a mečem

Hodnocení: 1x
  • 4

Ohněm a mečem - Henryk Sienkiewicz. Mladému rytíři Janu Skrzetuskému se při návratu z Krymu podaří pomoci kněžně Kurcewiczové a její neteři Heleně, do které se na místě zamiluje. Jenže Helenina ruka je přislíbena jinému. Uchází se o ni odvážny kozácký ataman Bohun. Ohněm a mečem je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Ohněm a mečem
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Henryk Sienkiewicz: Ohněm a mečem koupíte i tady

Specifikace Henryk Sienkiewicz: Ohněm a mečem

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 277 Kč

Ohněm a mečem je příběhem o síle lásky a věrnosti odehrávající se na malebně vykresleném pozadí velkého povstání ukrajinských kozáků pod vedením Chmelnického proti polskému království. ... a dál?

Produkt Henryk Sienkiewicz: Ohněm a mečem

Henryk Sienkiewicz: Ohněm a mečem - parametry

Název produktu: Henryk Sienkiewicz: Ohněm a mečem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 277 Kč
Maximální cena: 433 Kč
Ušetríte až: 156 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ohněm a mečem - Henryk Sienkiewicz. Mladému rytíři Janu Skrzetuskému se při návratu z Krymu podaří pomoci kněžně Kurcewiczové a její neteři Heleně, do které se na místě zamiluje. Jenže Helenina ruka je přislíbena jinému. Uchází se o ni odvážny kozácký ataman Bohun. Ohněm a mečem je příběhem o síle lásky a věrnosti odehrávající se na malebně vykresleném pozadí velkého povstání ukrajinských kozáků pod vedením Chmelnického proti polskému království. Je to první díl nesmrtelné Trilogie, kterou Henryk Sienkiewicz napsal pro povzbuzení ducha národa během let nesvobody. V roce 1999 byla kniha zfilmována, krásnou Helenu hrála jedna z Bondových dívek. Ohněm a mečem - Henryk Sienkiewicz od nakladatelství Omega v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Henryk Sienkiewicz, První díl trilogie z polských dějin, který následují romány Potopa a Pan Wolodyjowski, psal Henryk Sienkiewicz v době, kdy Polsko jako stát prakticky neexistovalo. Děj je situován do roku 1648, kdy vypuklo povstání ukrajinských kozáků, vedené Bohdanem Chmelnickým, proti tehdejšímu polskému státu. V knize, jejímiž hlavními hrdiny je čtveřice neohrožených bojovníků, se setkáme s láskou, přátelstvím a odvahou. Druh sortimentu : Kniha, Ohněm a mečem, Jazyk : Čeština, Počet stran : 840 Publikace: Ohněm a mečem - Henryk Sienkiewicz. Slavný příběh ženy, která se snažila vymanit z neuspokojivého

manželství s citově chladným mužem. Začne si s mladým vojákem

Vronským, ale postavení tajné milenky ji neuspokojuje, chce se ke

své lásce veřejně přiznat. Její muž však s rozvodem nesouhlasí a

nutí ji setrvávat nefunkčním svazku a předstírat Šťastné

manželství. Publikace: Ohněm a mečem - Henryk Sienkiewicz. Románová epopej polského klasika zpracovává historické události z doby lidového povstání v 1. pol. 17. století pod vedením Bohdana Chmelnického.

Děj se odehrává v Polsku a na Ukrajině a líčí samé počátky krvavého povstání, které původně vypuklo jako vzpoura kozáků proti polským feudálům a posléze přerostlo ve všelidový odboj.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.