Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Henry Makow: Ilumináti 3

Knihy

Henry Makow: Ilumináti 3

Hodnocení: 0x
  • 4

Ilumináti 3 - Henry Makow Je to jako scénář pro sci-fi film z padesátých let minulého století. Lidskost převzal satanský kult. Každý, kdo chce mít výhody, musí sloužit tomuto kultu vědomě nebo nevědomky. Naši političtí lídři jsou sexuálně vydíráni, aby zajistili loajalitu.Ačkoli tyto kultovní falické památníky a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Ilumináti 3
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Henry Makow: Ilumináti 3 koupíte i tady

Specifikace Henry Makow: Ilumináti 3

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 236 Kč

Je to jako scénář pro sci-fi film z padesátých let minulého století. Lidskost převzal satanský kult. Každý, kdo chce mít výhody, musí sloužit tomuto kultu vědomě nebo nevědomky. Naši političtí lídři jsou sexuálně vydíráni, aby zajistili loajalitu. Ačkoli tyto kultovní falické památníky a pyramidy jsou všude, nikdo si netroufá zmiňovat jejich jméno nebo označit jejich dominanci. Trpíme poznávací disharmonií. Jsme pod neustálým fyzickým útokem ze strany masových sdělovacích prostředků, které to nikdy neuznají. » ... a dál?

Produkt Henry Makow: Ilumináti 3

Henry Makow: Ilumináti 3 - parametry

Název produktu: Henry Makow: Ilumináti 3
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 236 Kč
Maximální cena: 323 Kč
Ušetríte až: 87 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ilumináti 3 - Henry Makow Je to jako scénář pro sci-fi film z padesátých let minulého století. Lidskost převzal satanský kult. Každý, kdo chce mít výhody, musí sloužit tomuto kultu vědomě nebo nevědomky. Naši političtí lídři jsou sexuálně vydíráni, aby zajistili loajalitu.Ačkoli tyto kultovní falické památníky a pyramidy jsou všude, nikdo si netroufá zmiňovat jejich jméno nebo označit jejich dominanci.Trpíme poznávací disharmonií. Jsme pod neustálým fyzickým útokem ze strany masových sdělovacích prostředků, které to nikdy neuznají. Společnost je obrovsky slepá a hluchá, když je vedena démony.Murphyho zákony jsou pravdivé. Když to může jít špatně, tak to tak půjde. Pro lidstvo to platí. Západní společnost byla zkorumpována kultem.Úzká klika kabalistických bankéřů, Iluminátů nahradila Boha (tj. přírodní a morální zákony vesmíru) speciálními jmény „humanizmus“, „důvod“, „pokrok“.Od nynějška převrátí pravdu na faleš, boha na ďábla a uzákoní, že homosexualita, promiskuita, pedofilie, bestialita a incest jsou zdravé a přirozené. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět od Bodyart Press naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Henry Makow: Ilumináti 3

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.