Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Henry Cloud, John Townsend: To není moje chyba

Učebnice/Odborná literatura

Henry Cloud, John Townsend: To není moje chyba

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Žijeme v kultuře obviňování. Lidé obviňují kohokoli nebo cokoli za své trápení, místo aby přijali zodpovědnost za svůj stav a snažili se ho zlepšit. Obviňování bylo institucionalizováno v našich soudech, legislativě a školách. Prostupuje naší psychikou, lékařskou vědou a dokonce i naším morálním a duchovním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
To není moje chyba
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Henry Cloud, John Townsend: To není moje chyba

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 158 Kč

Žijeme v kultuře obviňování. Lidé obviňují kohokoli nebo cokoli za své trápení, místo aby usilovali o změnu a snažili se svůj stav zlepšit. Ať už se jedná o zdravotní problém, vztahový problém (například v manželství) či o profesní kariéru - jste-li ochotni převzít zodpovědnost za to, co můžete udělat, a přestanete-li se zaměřovat na to, co není ve vaší moci, dokážete výrazně zlepšit svou situaci. ... a dál?

Produkt Henry Cloud, John Townsend: To není moje chyba

Henry Cloud, John Townsend: To není moje chyba - parametry

Název produktu: Henry Cloud, John Townsend: To není moje chyba
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 158 Kč
Maximální cena: 186 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Anotace: Žijeme v kultuře obviňování. Lidé obviňují kohokoli nebo cokoli za své trápení, místo aby přijali zodpovědnost za svůj stav a snažili se ho zlepšit. Obviňování bylo institucionalizováno v našich soudech, legislativě a školách. Prostupuje naší psychikou, lékařskou vědou a dokonce i naším morálním a duchovním životem. A jaké to má důsledky? Je tu více lidí s větším trápením, ale vždy se najde někdo nebo něco, koho za to můžeme obvinit. Obviňováním si můžeme ulevit od strachu, pocitu viny nebo zodpovědnosti, ale nijak to nevyřeší naše problémy. Když si budeme myslet, cítit a chovat se, jako bychom se se svým problémem nemohli vůbec nijak vypořádat, zůstaneme nakonec bezradní… Práce Dr. Clouda a Dr. Townsenda povzbuzuje:
  • k převzetí vlády nad vlastním životem
  • ke změne smýšlení ohledně selhání vlastních i selhání druhých lidí hledání možností řešení
  • k umění zdravě riskovat
  • k učení se odpovídat „ne“, když je toho ve vztahu zapotřebí
  • k vytrvalosti a

důslednosti. Žijeme v kultuře obviňování. Lidé obviňují kohokoli nebo cokoli za své trápení, místo aby usilovali o změnu a snažili se svůj stav zlepšit. Ať už se jedná o zdravotní problém, vztahový problém (například v manželství) či o profesní kariéru - jste-li ochotni převzít zodpovědnost za to, co můžete udělat, a přestanete-li se zaměřovat na to, co není ve vaší moci, dokážete výrazně zlepšit svou situaci.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.