Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Helmut Kühnemann: Chováme kozy

Knihy naučná literatura

Helmut Kühnemann: Chováme kozy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Všichni, kteří si pohrávají s myšlenkou chovat jednu nebo více koz, obdrží podrobné informace o nejvýznamnějších plemenech, jejich charakteristických vlastnostech, o zacházení a péči o ně, o správném krmení a ustájení, o udržení zdraví a o jejich nejdůležitějších produktech. Abychom kozy mohli chovat podle ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Helmut Kühnemann: Chováme kozy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 213 Kč

Autor : Helmut Kühnemann, Všichni, kteří si pohrávají s myšlenkou chovat jednu nebo více koz, obdrží podrobné informace o nejvýznamnějších plemenech, jejich charakteristických vlastnostech, o zacházení a péči o ně, o správném krmení a ustájení, o udržení zdraví a o jejich nejdůležitějších produktech. Abychom kozy mohli chovat podle zákonů přírody a potřeb druhu, musíme se seznámit se zvláštnostmi těchto užitkových zvířat a vypořádat se s jejich požadavky a nároky. Všichni, kteří si pohrávají s myšlenkou chovat » ... a dál?

Produkt Helmut Kühnemann: Chováme kozy

Helmut Kühnemann: Chováme kozy - parametry

Název produktu: Helmut Kühnemann: Chováme kozy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 213 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Všichni, kteří si pohrávají s myšlenkou chovat jednu nebo více koz, obdrží podrobné informace o nejvýznamnějších plemenech, jejich charakteristických vlastnostech, o zacházení a péči o ně, o správném krmení a ustájení, o udržení zdraví a o jejich nejdůležitějších produktech.

Abychom kozy mohli chovat podle zákonů přírody a potřeb druhu, musíme se seznámit se zvláštnostmi těchto užitkových zvířat a vypořádat se s jejich požadavky a nároky. Všichni, kteří si pohrávají s myšlenkou chovat jednu nebo více koz, obdrží podrobné informace o nejvýznamnějších plemenech, jejich charakteristických vlastnostech, o zacházení a péči o ně, o správném krmení a ustájení, o udržení zdraví a o jejich nejdůležitějších produktech. Podtitul: Významná plemena, péče o zdraví, chov s ohledem na zvláštnosti druhuAutor: Helmut KühnemannRok vydání­: 2011ISBN: 978-80-7433-039-1Počet stran: 96Rozměry: 230,0 x 165,0 x 10,0 Publikace: Chováme kozy - Helmut Kühnemann. Abychom kozy mohli chovat podle zákonů přírody a potřeb druhu,

musíme se seznámit

se zvláštnostmi těchto užitkových zvířat a vypořádat se s jejich

požadavky

a nároky. Všichni, kteří si pohrávají s myšlenkou chovat jednu nebo

více koz, obdrží

podrobné informace o nejvýznamnějších plemenech, jejich

charakteristických vlastnostech,

o zacházení a péči o ně, o správném krmení a ustájení, o udržení

zdraví

a o jejich nejdůležitějších produktech.

• Volba plemene – zvláštnosti a požadavky• Ustájení – chlév nebo volná pastvina• Krmení – co a kolik sežere koza• Reprodukce – chov, porod a odchov• Zdraví – jak předcházet nemocem, rozeznat je a umět léčit• Užitek – mléko, maso, vlna• Portréty plemen Publikace: Chováme kozy - Helmut Kühnemann.

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.