Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Helena Šajgalíková, Hubert Hrdlička: Němčina pro samouky a pro jazykové kurzy + CD

Učebnice/Odborná literatura

Helena Šajgalíková, Hubert Hrdlička: Němčina pro samouky a pro jazykové kurzy + CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Němčina pro samouky a pro jazykové kurzy + CD - Hrdlička Hubert;Šajgalíková Helena. Moderně koncipovaná učebnice, se kterou zvládnete jazyk na takové úrovni, aby ste porozuměli hlavním myšlenkám ústního projevu o běžných tématech každodenního života. Výběr tematiky a způsob jejího zpracování respektuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Němčina pro samouky a p..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Helena Šajgalíková, Hubert Hrdlička: Němčina pro samouky a pro jazykové kurzy + CD koupíte i tady

Specifikace Helena Šajgalíková, Hubert Hrdlička: Němčina pro samouky a pro jazykové kurzy + CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 256 Kč

Moderně koncipovaná učebnice, se kterou zvládnete jazyk na takové úrovni, aby ste porozuměli hlavním myšlenkám ústního projevu o běžných tématech každodenního života. Výběr tematiky a způsob jejího zp ... a dál?

Produkt Helena Šajgalíková, Hubert Hrdlička: Němčina pro samouky a pro jazykové kurzy + CD

Helena Šajgalíková, Hubert Hrdlička: Němčina pro samouky a pro jazykové kurzy + CD - parametry

Název produktu: Helena Šajgalíková, Hubert Hrdlička: Němčina pro samouky a pro jazykové kurzy + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 256 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 143 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Němčina pro samouky a pro jazykové kurzy + CD - Hrdlička Hubert;Šajgalíková Helena. Moderně koncipovaná učebnice, se kterou zvládnete jazyk na takové úrovni, aby ste porozuměli hlavním myšlenkám ústního projevu o běžných tématech každodenního života. Výběr tematiky a způsob jejího zpracování respektuje potřeby studujících. Texty a dialogy jsou živým obrazem reálných materiálů a situací, se kterými se můžete běžně setkat.Gramatika se všeobecně považuje za nejnudnější část učení se jazykům. Tvoří však kostru jazyka, bez které by jeho systém nefungoval. V učebnici se vysvětlování gramatiky omezuje na nutné minimum a její zvládnutí podporuje přiměřené procvičování jevů. V této prakticky zaměřené učebnici navíc najdete ukázky jak napsat dopis, objednávku, fakturu, objednat si pobyt v hotelu nebo porozumět pokynům v letadle, v inzerátu apod. Získáte z nich daleko více než jen porozumění lexikálním a gramatickým jevům. Po osvojení si patnácti lekcí učebnice se nečekaně rozšíří váš obzor, možnosti, ale i sebevědomí. Učebnice splňuje všechna náročná kritéria Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Využívá nejmodernější poznatky didaktiky samostudia a sebehodnocení a nejefektivnějším způsobem vede k vyšší jazykové kompetentnosti, kterou vyžaduje současná praxe. Publikace: Němčina pro samouky a pro jazykové kurzy + CD - Hrdlička Hubert;Šajgalíková Helena. Helena Šajgalíková; Hubert HrdličkaUčebnice s dialogy a frázemiAKTUELL 2011Kniha, čeština, 392 stranRůzné tématické okruhy+ 1 CD


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.