Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Helena Navrátilová: Angličtina - Přehled středoškolské gramatiky

Učebnice/Odborná literatura

Helena Navrátilová: Angličtina - Přehled středoškolské gramatiky

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: ANGLIČTINA – přehled středoškolské gramatiky - Mgr. Helena Navrátilová. Tato učebnice je primárně určena studentům a učitelům středních škol, lze ji však také využít jako doplňkový výukový materiál na jazykových školách, při pomaturitním studiu či přípravě na mezinárodní jazykové zkoušky a přijímací ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Angličtina - Přehled st..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Helena Navrátilová: Angličtina - Přehled středoškolské gramatiky koupíte i tady

Specifikace Helena Navrátilová: Angličtina - Přehled středoškolské gramatiky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 145 Kč

Tato učebnice je primárně určena studentům a učitelům středních škol, lze ji však také využít jako doplňkový výukový materiál na jazykových školách, při pomaturitním studiu či přípravě na mezinárodní ... a dál?

Produkt Helena Navrátilová: Angličtina - Přehled středoškolské gramatiky

Helena Navrátilová: Angličtina - Přehled středoškolské gramatiky - parametry

Název produktu: Helena Navrátilová: Angličtina - Přehled středoškolské gramatiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 145 Kč
Maximální cena: 181 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: ANGLIČTINA – přehled středoškolské gramatiky - Mgr. Helena Navrátilová. Tato učebnice je primárně určena studentům a učitelům středních škol, lze ji však také využít jako doplňkový výukový materiál na jazykových školách, při pomaturitním studiu či přípravě na mezinárodní jazykové zkoušky a přijímací zkoušky na vysoké školy. Učebnice klade velký důraz na praktické osvojení základní gramatiky na úrovni odpovídající znalostem požadovaným u maturitních zkoušek, kromě toho rovněž nabízí bohatou zásobu gramatické terminologie, která je v závěru knihy k dispozici v abecedně řazeném dvojjazyčném seznamu. Nespornou předností učebnice je množství příkladů, které názorně demonstrují teoretický výklad. Tato kniha vychází současně s Angličtinou – cvičebnicí středoškolské gramatiky. Obě učebnice jsou koncipovány na základě Katalogů požadavků pro anglický jazyk k nové podobě maturitní zkoušky schválených MŠMT ČR. Přehled i cvičebnice gramatiky se shodují v obsahu a chronologii probíraných jevů, čímž je usnadněna práce s oběma učebnicemi a orientace v nich. Výklad stručně shrnuje učivo probírané v průběhu studia anglického jazyka na středních školách a obsahuje základní přehled gramatiky angličtiny k maturitě. Jednotlivé kapitoly jsou řazeny systematicky dle slovních druhů v části morfologické a dle základních větných komponent a větných typů v části syntaktické. V přílohové části jsou shrnuty základní údaje o anglickém jazyce jako systému, jeho historickém vývoji i o současných vývojových tendencích. Součástí přílohové části jsou i přehledné tabulky gramatických jevů, usnadňující studentům orientaci v pravidlech i výjimkách anglické gramatiky. Pozornost je při výkladu věnována jak slovním druhům, tak i základním syntaktickým strukturám, což je důležitým předpokladem pro pochopení a osvojení si anglického gramatického systému. Četná praktická cvičení k těmto kapitolám pomohou lépe zvládnout teorii a rozšiřují stávající slovní zásobu. Publikace: ANGLIČTINA – přehled středoškolské gramatiky - Mgr. Helena Navrátilová. Angličtina - přehled SŠ gram. - Edice: Maturita - VYUKA.CZ - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 160 str. - ISBN: Helena NavrátilováVYUKA.CZ 2009, edice MaturitaKniha, čeština, 160 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.