Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Helena Musilová, Dušan Lužný, Tomáš Kohoutek, Michal Mareš, Jiří Ogrocký: Chci se dostat na vysokou školu!

Učebnice/Odborná literatura

Helena Musilová, Dušan Lužný, Tomáš Kohoutek, Michal Mareš, Jiří Ogrocký: Chci se dostat na vysokou školu!

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Kompletní průvodce přijímacím řízením na VŠ - Tomáš Kohoutek;Dušan Lužný;Michal Mareš;Helena Musilová;Jiří Ogrocký. Obsáhlá a komplexní příručka určená k přípravě na přijímací zkoušky na vysoké školy humanitního zaměření v České republice. Nakladatelství při přípravě učebnice zužitkovalo letité zkušenosti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89247

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Helena Musilová, Dušan Lužný, Tomáš Kohoutek, Michal Mareš, Jiří Ogrocký: Chci se dostat na vysokou školu!

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 99 Kč

Obsáhlá a komplexní příručka určená k přípravě na přijímací zkoušky na vysoké školy humanitního zaměření v České republice. Nakladatelství při přípravě učebnice zužitkovalo letité zkušenosti s přípravou na přijímací zkoušky a shromáždilo v ní ověřená a kvalifikovaná vypracování otázek, s nimiž se budoucí student s velkou pravděpodobností setká u přijímacích řízení. Autory vypracovaných otázek jsou vysokoškolští pedagogové a odborníci, kteří mají jak zkušenosti s výukou konkrétních oborů, tak s přijímacími » ... a dál?

Produkt Helena Musilová, Dušan Lužný, Tomáš Kohoutek, Michal Mareš, Jiří Ogrocký: Chci se dostat na vysokou školu!

Helena Musilová, Dušan Lužný, Tomáš Kohoutek, Michal Mareš, Jiří Ogrocký: Chci se dostat na vysokou školu! - parametry

Název produktu: Helena Musilová, Dušan Lužný, Tomáš Kohoutek, Michal Mareš, Jiří Ogrocký: Chci se dostat na vysokou školu!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 215 Kč
Ušetríte až: 116 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Kompletní průvodce přijímacím řízením na VŠ - Tomáš Kohoutek;Dušan Lužný;Michal Mareš;Helena Musilová;Jiří Ogrocký. Obsáhlá a komplexní příručka určená k přípravě na přijímací zkoušky

na vysoké školy humanitního zaměření v České republice.

Nakladatelství při přípravě učebnice zužitkovalo letité zkušenosti

s přípravou na přijímací zkoušky a shromáždilo v ní ověřená a

kvalifikovaná vypracování otázek, s nimiž se budoucí student s

velkou pravděpodobností setká u přijímacích řízení. Autory

vypracovaných otázek jsou vysokoškolští pedagogové a odborníci,

kteří mají jak zkušenosti s výukou konkrétních oborů, tak s

přijímacími zkouškami a s požadavky, které jsou na studenty kladeny

během prvních semestrů studia. Obsáhlá učebnice poskytne uchazečům

o vysokoškolské studium v jednom svazku kvalitní a spolehlivý

soubor základních informací ze všech podstatných oborů, který je

plně dostačující pro úspěšné složení přijímací zkoušky a zdárné

studium. Publikace: Kompletní průvodce přijímacím řízením na VŠ - Tomáš Kohoutek;Dušan Lužný;Michal Mareš;Helena Musilová;Jiří Ogrocký. Obsáhlá příručka k přípravě na maturitu a k přijímacím zkouškám na práva, ekonomické a společenskovědní obory českých vysokých škol. Obsahuje: – informace o vlastním průběhu přijímacích řízení – doporučení a rady, jak se připravovat na přijímací testy a jak se chovat u přijímacích pohovorů; – kompletní vypracování otázek z jednotlivých oborů: HISTORIE, POLITOLOGIE, FILOSOFIE, EKONOMIE, PSYCHOLOGIE, SOCIOLOGIE, TEORIE PRÁVA, ČESKÉ PRÁVO, MEZINÁRODNÍ POLITIKA, LITERATURA, UMĚNÍ – slovníček ... Nejobsáhlejší a univerzální příručka k přípravě na přijímací zkoušky napsaná zkušenými vysokoškolskými pedagogy. Vypracování testových otázek ze všech humanitních oborů nezbytné pro úspěšné složení zkoušek, doplněné informacemi a radami, jak se připravovat. kniha, Chci se dostat na vysokou školu!, Kompletní průvodce přijímacím řízením na VŠ, Tomáš Kohoutek, Připravte sek přijímacím zkouškám, Barrister a Principal


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.