Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Helena Kučerová, Eva Hrozinková: Zákon o přestupcích

Učebnice/Odborná literatura

Helena Kučerová, Eva Hrozinková: Zákon o přestupcích

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace přináší podrobný a srozumitelný výklad všech ustanovení zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích založený na praktických i pedagogických zkušenostech autorek a na pečlivě vybrané judikatuře. Ve druhém vydání byl komentář prohlouben a doplněn o aktuální judikaturu soudů, přičemž nejvýznamnější rozhodnutí byla ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85945

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Helena Kučerová, Eva Hrozinková: Zákon o přestupcích

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 561 Kč

Publikace přináší podrobný a srozumitelný výklad všech ustanovení zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích založený na praktických i pedagogických zkušenostech autorek a na pečlivě vybrané judikatuře. Ve druhém vydání byl komentář prohlouben a doplněn o aktuální judikaturu soudů, přičemž nejvýznamnější rozhodnutí byla promítnuta přímo do textu. Autorky zobecňují a objasňují konkrétní praktické problémy, dále vysvětlují nejasnosti a upozorňují na rozdíly v aplikační praxi. V souladu s vládní koncepcí správního » ... a dál?

Produkt Helena Kučerová, Eva Hrozinková: Zákon o přestupcích

Helena Kučerová, Eva Hrozinková: Zákon o přestupcích - parametry

Název produktu: Helena Kučerová, Eva Hrozinková: Zákon o přestupcích
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 561 Kč
Maximální cena: 590 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace přináší podrobný a srozumitelný výklad všech ustanovení zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích založený na praktických i pedagogických zkušenostech autorek a na pečlivě vybrané judikatuře. Ve druhém vydání byl komentář prohlouben a doplněn o aktuální judikaturu soudů, přičemž nejvýznamnější rozhodnutí byla promítnuta přímo do textu. Autorky zobecňují a objasňují konkrétní praktické problémy, dále vysvětlují nejasnosti a upozorňují na rozdíly v aplikační praxi. V souladu s vládní koncepcí správního trestání byla upravena i zvláštní část. Judikatura je uváděna v dosud nepublikovaném rozsahu. Publikace obsahuje také přehled všech zákonů, které upravují další skutkové podstaty přestupků. Kniha je určena především orgánům veřejné správy, které se přestupkovým právem zabývají (přestupkové komise, policie, inspekce, finanční a jiné úřady), i pachatelům přestupků a jejich právním zástupcům. Kniha je určena především soudcům, advokátům a dalším praktikujícím právníkům, ale také širší veřejnosti.

Zákon o přestupcích s komentářem a judikaturou - Helena Kučerová, Eva Horzinková od authora Helena Kučerová, Eva Horzinková a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz 2011. Prvé interview v psychoterapii od prof. Dr.m


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.