Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Helena Havlíčková: Dědictví

Knihy

Helena Havlíčková: Dědictví

Hodnocení: 1x
  • 4

Dědictví - Jenny Pitmanová. Trenérka dostihových koní Jana Hardyová, známá z předchozích románů se vzpamatovala z nepříjemného soudního procesu s podnikatelem Haroldem Powellem, prožila romantickou dovolenou u moře v Portugalsku a před sebou má skvělý rok se svatbou na obzoru. Její prestiž v dostihovém světě stále ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89201
skladem

Jaké má kniha
Dědictví
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Helena Havlíčková: Dědictví koupíte i tady

Specifikace Helena Havlíčková: Dědictví

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 53 Kč

Kniha je pokusem o ucelený pohled na dramatické události druhé poloviny minulého století.Jedná se osobní vzpomínky přibližující utrpení politicky pronásledovaných v letech 1948 až 1989. ... a dál?

Produkt Helena Havlíčková: Dědictví

Helena Havlíčková: Dědictví - parametry

Název produktu: Helena Havlíčková: Dědictví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 53 Kč
Maximální cena: 380 Kč
Ušetríte až: 327 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dědictví - Jenny Pitmanová. Trenérka dostihových koní Jana Hardyová, známá z předchozích románů se vzpamatovala z nepříjemného soudního procesu s podnikatelem Haroldem Powellem, prožila romantickou dovolenou u moře v Portugalsku a před sebou má skvělý rok se svatbou na obzoru. Její prestiž v dostihovém světě stále roste a koně, které trénuje, už zamotali hlavu mnoha konkurentům na významných závodištích. Na scéně se objevuje take nový majitel koní, tajemný Cherokee Indián Bobby Montana, a příjemný irský manažer Michael Finnegan. Zdánlivé poklidnou atmosféru na Janině farmě však naruší neočekávané úmrtí v rodině, záhadná nemoc Montanova koně a falešné obvinění z dopingu, za kterým zřejmě stojí majitelka nedaleké dostihové stáje Virginie Gilbertová. Dědictví - Jenny Pitmanová od nakladatelství v kategorii Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Dědictví – Kapitoly z dějin komunistické perzekuce v Československu 1948 - 1989 - Helena Havlíčková. Kniha Dědictví - s podtitulem - kapitoly z dějin komunistické perzekuce v Československu 1948 – 1989, autorky Heleny Havlíčkové je komplexním a zároveň velice sugestivním pohledem na dějiny soužití komunistické diktatury s křesťany. Kniha je postavena na základě osobních svědectví několika desítek odsouzených a celé řady jinak perzekuovaných křesťanu. Historik Vojtěch Vlček, fotograf Jinřich Štreit a akademický sochař Otmar Oliva napomohli k tomu, aby kniha získala jak historické ucelenosti, tak na výtvarné hodnotě. Dědictví – Kapitoly z dějin komunistické perzekuce v Československu 1948 - 1989 - Helena Havlíčková od nakladatelství v kategorii Historie a military | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Dědictví Kapitoly z dějin komunistické perzekuce v Československu 1948 - 1989Helena Havlíčková2. přeprac. a doplň vyd.Tato kniha je historickým dokumentem o zvůli, které se komunistický režim dopouštěl na svých věřících spoluobčanech. Autorka - dnes žijící ve Francii - toto rozsáhlé dílo pojala jako soubor kompaktních chronologických celků. Jednotlivé kapitoly tak v rámci dobových dokumentů, novinových článků a dalších reálií obsahují řadu svědectví pronásledovaných, vězněných a často i mučených věřících, knězů a řádových sester. Publikace je doplněna fotografiemi známého umělce Jindřicha Štreita, kresbami Otmara Olivy a faktografickými poznámkami Vojtěcha Vlčka Jedná se o antikvární knihu. Kniha má lehce zašpiněnou ořízku a na dvou místech naražené hrany desesek, jinak je její stav 100%!!!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.