Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Helena Hasilová: Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině

Knihy

Helena Hasilová: Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině

Hodnocení: 1x
  • 4

Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině – Nácvik ústního a písemného referátu na české vysoké škole v česko-německém interkulturním prostředí - Helena Hasilová. Hlavním cílem jazykové výuky by měla být v současné době pro absolventa vysoké školy schopnost připravit ústní referát a přednést jej ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Lingvodidaktické problé..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Helena Hasilová: Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině koupíte i tady

Specifikace Helena Hasilová: Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 128 Kč

Hlavním cílem jazykové výuky by měla být v současné době pro absolventa vysoké školy schopnost připravit ústní referát a přednést jej na semináři či konferenci, obhájit v něm, případně v následné disk ... a dál?

Produkt Helena Hasilová: Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině

Helena Hasilová: Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině - parametry

Název produktu: Helena Hasilová: Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 81 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině – Nácvik ústního a písemného referátu na české vysoké škole v česko-německém interkulturním prostředí - Helena Hasilová. Hlavním cílem jazykové výuky by měla být v současné době pro absolventa vysoké školy schopnost připravit ústní referát a přednést jej na semináři či konferenci, obhájit v něm, případně v následné diskusi, vlastní názor a sestylizovat na jeho základě příspěvek do sborníku. Jen za této podmínky je možné prezentovat v zahraničí výsledky výzkumu českých odborných pracovišť tak, aby ?nezapadly?, nýbrž byly na mezinárodní úrovni dále rozvíjeny, případně finančně podpořeny. Kultivovaný, přesný a jednoznačný jazykový projev je žádoucí i pro prezentaci nejrůznějších projektů, které se předkládají k posouzení v písemné podobě a u nichž je nepostradatelná ústní obhajoba. Tyto požadavky kladou vysoké nároky na práci učitele i studentů. Obě strany si musí být vědomy toho, že není zcela samozřejmé, že student, který poměrně dobře ovládá německou gramatiku a základní a odbornou slovní zásobu, také vhodně stylizuje a je schopen vystoupit před posluchače. Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině – Nácvik ústního a písemného referátu na české vysoké škole v česko-německém interkulturním prostředí - Helena Hasilová od nakladatelství Karolinum v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.