Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Helena Černíková: Rodinný dům

Knihy

Helena Černíková: Rodinný dům cena od 0 Kč

Helena Černíková: Rodinný dům

Hodnocení: 1x
  • 3.5

V20026956 RodinnĂ© domy jsou jednou z mnoha forem bydlenĂ­ mÄ›stskĂ˝ch a venkovskĂ˝ch obyvatel. Autorka hledá novĂ© zpĹŻsoby jak využít prostor, barvy, materiály i doplňky tak, aby vĂ˝slednĂ˝ design nabĂ­zel co nejpohodlnÄ›jší, příjemnĂ©, modernĂ­, ale takĂ© variabilnĂ­ a praktickĂ© bydlenĂ­. - ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Helena Černíková: Rodinný dům - parametry

Název produktu: Helena Černíková: Rodinný dům
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V20026956 RodinnĂ© domy jsou jednou z mnoha forem bydlenĂ­ mÄ›stskĂ˝ch a venkovskĂ˝ch obyvatel. Autorka hledá novĂ© zpĹŻsoby jak využít prostor, barvy, materiály i doplňky tak, aby vĂ˝slednĂ˝ design nabĂ­zel co nejpohodlnÄ›jší, příjemnĂ©, modernĂ­, ale takĂ© variabilnĂ­ a praktickĂ© bydlenĂ­. - StavebnÄ›technickĂ© prvky JakĂ© zvolit dveĹ™e, ÄŤĂ­m zastĂ­nit okna, souÄŤasnĂ© moĹľnosti osvÄ›tlenĂ­, rĹŻznĂ© druhy vytápÄ›nĂ­, volba schodištÄ› - ŘešenĂ­ obytnĂ˝ch prostor ModernĂ­ kuchyňskĂ© spotĹ™ebiÄŤe, sanitárnĂ­ vybavenĂ­ koupelen, zařízenĂ­ dÄ›tskĂ©ho pokoje, vyuĹľitĂ­ pĹŻdy, rekonstrukce podkrovĂ­ - S pomocĂ­ interiĂ©rovĂ˝ch efektĹŻ Funkce barev, uplatnÄ›nĂ­ textiliĂ­, novĂ© dekorativnĂ­ materiály, zelená terasa a zimnĂ­ zahrada, plot jako architektonickĂ˝ prvek - PÄ›t přístupĹŻ k rekonstrukci a modernizaci Vila ve stylu funkcionalismu, rekonstrukce okálu, pĹ™estavba rodinnĂ©ho domu k podnikánĂ­, Ăşpravy Ĺ™adovĂ©ho rodinnĂ©ho domu, modernizace poloroubenĂ© chalupy Rodinné domy jsou jednou z mnoha forem bydlení městských a venkovských obyvatel.

Autorka hledá nové způsoby jak využít prostor, barvy, materiály i doplňky tak, aby výsledný design nabízel co nejpohodlnější, příjemné, moderní, ale také variabilní a praktické bydlení. - Stavebnětechnické prvky Jaké zvolit dveře, čím zastínit okna, současné možnosti osvětlení, různé druhy vytápění, volba schodiště - Řešení obytných prostor Moderní kuchyňské spotřebiče, sanitární vybavení koupelen, zařízení dětského pokoje, využití půdy, rekonstrukce podkroví - S pomocí interiérových efektů Funkce barev, uplatnění textilií, nové dekorativní materiály, zelená terasa a zimní zahrada, plot jako architektonický prvek - Pět přístupů k rekonstrukci a modernizaci Vila ve stylu funkcionalismu, rekonstrukce okálu, přestavba rodinného domu k podnikání, úpravy řadového rodinného domu, modernizace poloroubené chalupy Rodinný dům - Rekonstrukce a modernizace


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.