Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hejný; Kuřina: Dítě, škola a matematika

Učebnice/Odborná literatura

Hejný; Kuřina: Dítě, škola a matematika

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Dítě, škola a matematika - Konstruktivistické přístupy k vyučování - Milan Hejný;František Kuřina. Jak překonat formalismus ve vyučování a vést žáky k porozumění učivu? Jakým způsobem si dítě konstruuje svůj obraz světa? Na tyto a další otázky hledají odpověď autoři s mnohaletou pedagogickou i výzkumnou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82192
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hejný; Kuřina: Dítě, škola a matematika

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 309 Kč

Konstruktivistické přístupy k vyučování; druhé aktualizované vydání. Jak překonat formalismus ve vyučování a vést žáky k porozumění učivu? Jakým způsobem si dítě konstruuje svůj obraz světa? Na tyto a další otázky hledají odpověď autoři s mnohaletou pedagogickou i výzkumnou zkušeností. Představují moderní pohled na podstatu vyučování, který zachycuje soudobé trendy v pedagogice i psychologii. Formulují zásady didaktického konstruktivismu a ilustrují je na vyučování matematice. Text je doplněn řadou » ... a dál?

Produkt Hejný; Kuřina: Dítě, škola a matematika

Hejný; Kuřina: Dítě, škola a matematika - parametry

Název produktu: Hejný; Kuřina: Dítě, škola a matematika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 309 Kč
Maximální cena: 309 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Dítě, škola a matematika - Konstruktivistické přístupy k vyučování - Milan Hejný;František Kuřina. Jak překonat formalismus ve vyučování a vést žáky k porozumění

učivu? Jakým způsobem si dítě konstruuje svůj obraz světa? Na tyto

a další otázky hledají odpověď autoři s mnohaletou pedagogickou i

výzkumnou zkušeností. Představují moderní pohled na podstatu

vyučování, který zachycuje soudobé trendy v pedagogice i

psychologii. Formulují zásady didaktického konstruktivismu a

ilustrují je na vyučování matematice. Text je doplněn řadou příběhů

z praxe. Publikace: Dítě, škola a matematika - Konstruktivistické přístupy k vyučování - Milan Hejný;František Kuřina. Autoři představují moderní pohled na podstatu vyučování, který zachycuje soudobé světové trendy v pedagogice i psychologii. Vysvětlují vztah mezi realitou a jejím obrazem v myšlení žáka a v učivu a formulují zásady didaktického konstruktivismu, které ilustrují na vyučování matematice. Výklad je doplněn řadou příběhů z praxe. Kniha je určena studentům učitelství a učitelům v praxi. Dítě, škola a matematika 2v. - Konstruktivistické přístupy k vyučování - Edice: Pedagogická praxe - PORTÁL - Jazyk: CZ - Vazba:


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.