Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Heinrich Schmidinger, Rainer Thurnher, Wolfgang Röd: Filosofie 19. a 20. století III.

Knihy

Heinrich Schmidinger, Rainer Thurnher, Wolfgang Röd: Filosofie 19. a 20. století III.

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Filosofie 19. a 20. století II. - Wolfgang Röd . Tento svazek se zabývá počátky současného filosofického myšlení a jeho hlavními představiteli na přelomu 19. a počátku 20. století, obsahuje také výklad hlavních myšlenkových proudů té doby soustředěných kolem novokantismu, idealismu, realismu a fenomenologie. Zahrnuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Heinrich Schmidinger, Rainer Thurnher, Wolfgang Röd: Filosofie 19. a 20. století III. koupíte i tady

Specifikace Heinrich Schmidinger, Rainer Thurnher, Wolfgang Röd: Filosofie 19. a 20. století III.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 480 Kč

Sv. 12: Tento svazek se zabývá počátky současného filosofického myšlení a jeho hlavními představiteli na přelomu 19. a počátku 20. století, obsahuje také výklad hlavních myšlenkových proudů té doby soustředěných kolem novokantismu, idealismu, realismu a fenomenologie. Zahrnuje celou škálu myslitelů od H. Cohena a E. Cassirera, přes E. Husserla, M. Schellera a J.-J. Merleau-Pontyho na jedné straně a H. Plessenra, A. Gehlena a B. Croceho na straně druhé, až k M. Weberovi či G. Lukácsovi. ... a dál?

Produkt Heinrich Schmidinger, Rainer Thurnher, Wolfgang Röd: Filosofie 19. a 20. století III.

Heinrich Schmidinger, Rainer Thurnher, Wolfgang Röd: Filosofie 19. a 20. století III. - parametry

Název produktu: Heinrich Schmidinger, Rainer Thurnher, Wolfgang Röd: Filosofie 19. a 20. století III.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 480 Kč
Maximální cena: 728 Kč
Ušetríte až: 248 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Filosofie 19. a 20. století II. - Wolfgang Röd . Tento svazek se zabývá počátky současného filosofického myšlení a jeho hlavními představiteli na přelomu 19. a počátku 20. století, obsahuje také výklad hlavních myšlenkových proudů té doby soustředěných kolem novokantismu, idealismu, realismu a fenomenologie. Zahrnuje celou škálu myslitelů od H. Cohena a E. Cassirera, přes E. Husserla, M. Schellera a J.-J. Merleau-Pontyho na jedné straně a H. Plessenra, A. Gehlena a B. Croceho na straně druhé, až k M. Weberovi či G. Lukácsovi. Filosofie 19. a 20. století II. - Wolfgang Röd od nakladatelství Oikoymenh v kategorii | Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Filosofie 19. a 20. století III. - Wolfgang Röd;Heinrich Schmidinger;Rainer Thurnher. Kniha se věnuje filosofii na přelomu 19. a 20. století a obsahuje

detailní výklad hlavních myšlenkových proudů té doby soustředěných

kolem filosofie života a existence. Zahrnuje širokou škálu

myslitelů od S. Kierkegaarda a F. Nietzscheho, přes H. Bergsona a

O. y Gasseta až k francouzským existencialistům (J.-P. Sartre a A.

Camus) a německým myslitelům existence (K. Jaspers, M. Heidegger). Publikace: Filosofie 19. a 20. století III. - Wolfgang Röd;Heinrich Schmidinger;Rainer Thurnher.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.