Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Heda Margoliová-Kovalyová: Nevina aneb Vražda v Příkré ulici

Knihy

Heda Margoliová-Kovalyová: Nevina aneb Vražda v Příkré ulici

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Nevina aneb Vražda v Příkré ulici - Heda Kovályová. ocitáme se v Praze v 50. letech 20. století, v blíže neurčeném roce. V úzké uličce před malým pražským kinem byl zavražděn policejní kapitán. Během vyšetřování se před námi rozplétají životy žen, které kino svedlo dohromady. Pracují tu jako uvaděčky nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nevina aneb Vražda v Př..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Heda Margoliová-Kovalyová: Nevina aneb Vražda v Příkré ulici koupíte i tady

Specifikace Heda Margoliová-Kovalyová: Nevina aneb Vražda v Příkré ulici

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 147 Kč

ocitáme se v Praze v 50. letech 20. století, v blíže neurčeném roce. V úzké uličce před malým pražským kinem byl zavražděn policejní kapitán. Během vyšetřování se před námi rozplétají životy žen, kter ... a dál?

Produkt Heda Margoliová-Kovalyová: Nevina aneb Vražda v Příkré ulici

Heda Margoliová-Kovalyová: Nevina aneb Vražda v Příkré ulici - parametry

Název produktu: Heda Margoliová-Kovalyová: Nevina aneb Vražda v Příkré ulici
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 147 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Nevina aneb Vražda v Příkré ulici - Heda Kovályová. ocitáme se v Praze v 50. letech 20. století, v blíže neurčeném roce. V úzké uličce před malým pražským kinem byl zavražděn policejní kapitán. Během vyšetřování se před námi rozplétají životy žen, které kino svedlo dohromady. Pracují tu jako uvaděčky nebo pokladní a každá z nich by mohla mít k vraždě důvod. Jednou z nich je i Helena, mladá žena, jejíž manžel byl zatčen pro podezření z politického spiknutí. Prožije krátký románek s policejním vyšetřovatelem, který by snad jejímu muži mohl pomoci. Místo toho však přichází zpráva, že se už z vězení nevrátí. Vraždila právě ona? Nemá přece už co ztratit… Celý příběh je prostoupen stísněnou atmosférou tehdejší doby, strachem a podezíravostí, která mezi lidmi vládla. Heda Kovályová (1919–2010), česká spisovatelka a překladatelka, se narodila v Praze. Po sovětské okupaci odešla s druhým manželem do Spojených států. Do České republiky se vrátila až v roce 1996, po dlouhé nemoci zemřela v Praze 5. prosince 2010. Detektivní příběh Nevina vyšel poprvé exilovém nakladatelství Index v roce 1985. K jejímu napsání ji inspirovaly překlady detektivek Raymonda Chandlera. Tajemný příběh z pražských uliček odehrávající se v dusné atmosféře 50. let Mladá fronta aneb Vražda v Příkré ulici Heda Kovályová NEVINA PŘIPRaVUJEME JaKO E-BOOK: Tajemný příběh z pražských uliček odehrávající se v dusné atmosféře 50. let Publikace: Nevina aneb Vražda v Příkré ulici - Heda Kovályová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.