Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hatier Didier REUSSIR LE DELF SCOLAIRE ET JUNIOR A2 + CD

Učebnice/Odborná literatura

Hatier Didier REUSSIR LE DELF SCOLAIRE ET JUNIOR A2 + CD

Hodnocení: 1x
  • 4

- ucelená kolekce pro přípravu na mezinárodní zkoušky DELF Scolaire et Junior A1B2, které jsou určeny pro žáky na 2. stupni ZŠ, víceletých gymnáziích a studenty SŠ - kolekce je vytvořena ve spolupráci se Centre International dÉtudes Pédagogiques (CIEP) - soubor je pravidelně odborně posuzován národní komisí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hatier Didier REUSSIR LE DELF SCOLAIRE ET JUNIOR A2 + CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 418 Kč

- ucelená kolekce pro přípravu na mezinárodní zkoušky DELF Scolaire et Junior A1B2, které jsou určeny pro žáky na 2. stupni ZŠ, víceletých gymnáziích a studenty SŠ - kolekce je vytvořena ve spolupráci se Centre International dÉtudes Pédagogiques (CIEP) - soubor je pravidelně odborně posuzován národní komisí pro zkoušky DELF, čímž se zaručuje shoda s aktuálními formáty zkoušek - autoři kolekce jsou autory zkoušek DELF - 4 kapitoly věnované reáliím a sociokulturním znalostem o Francii (média, » ... a dál?

Produkt Hatier Didier REUSSIR LE DELF SCOLAIRE ET JUNIOR A2 + CD

Hatier Didier REUSSIR LE DELF SCOLAIRE ET JUNIOR A2 + CD - parametry

Název produktu: Hatier Didier REUSSIR LE DELF SCOLAIRE ET JUNIOR A2 + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 418 Kč
Maximální cena: 436 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

- ucelená kolekce pro přípravu na mezinárodní zkoušky DELF Scolaire et Junior A1B2, které jsou určeny pro žáky na 2. stupni ZŠ, víceletých gymnáziích a studenty SŠ - kolekce je vytvořena ve spolupráci se Centre International dÉtudes Pédagogiques (CIEP) - soubor je pravidelně odborně posuzován národní komisí pro zkoušky DELF, čímž se zaručuje shoda s aktuálními formáty zkoušek - autoři kolekce jsou autory zkoušek DELF - 4 kapitoly věnované reáliím a sociokulturním znalostem o Francii (média, transport, školní systém, ), jež jsou součástí zkoušky - integrované systematické sebehodnocení - épreuve blanche zkouška nanečisto - CD pro trénink komunikačních dovedností k ústní části zkoušky - soubor zahrnuje také metodické příručky pro učitele ke každé učebnici Un large choix d'activités d'apprentissage correspondant au niveau de l'échelle de compétence du CECR visé et au contenu des référentiels. La démarche méthodologique applique une approche actionnelle dans une dynamique positive et valorisante. 4 dossiers socioculturels apportent un éclairage sur la France et la francophonie. les cd audio inclus Pour s'entraîner a l'oral.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.