Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hatier Didier LE NOUVEL EDITO B1 Livre+CD+DVD

Knihy

Hatier Didier LE NOUVEL EDITO B1 Livre+CD+DVD

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice vznikla na přání pedagogické veřejnosti, která si oblíbila vydání  Le nouvel édito B2 (pokročilí a dospělí), učitelům ale chyběla učebnice úrovně B1 pro dospívající a dospělé studenty, kteří dosáhli úrovně A2. Pro ně autoři připravili Le Nouvel ÉditoB1 a současně přepracovali původní učebnici ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77927
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hatier Didier LE NOUVEL EDITO B1 Livre+CD+DVD

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 564 Kč

Kolejny tom nowego wydania podręcznika 'Le Nouvel Edito'dla osób pragnących doskonalić swoją znajomość języka francuskiego. Każdy z 10 rozdziałów uwzględnia w równym stopniu rozwój kompetencji języko ... a dál?

Produkt Hatier Didier LE NOUVEL EDITO B1 Livre+CD+DVD

Hatier Didier LE NOUVEL EDITO B1 Livre+CD+DVD - parametry

Název produktu: Hatier Didier LE NOUVEL EDITO B1 Livre+CD+DVD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 564 Kč
Maximální cena: 742 Kč
Ušetríte až: 178 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice vznikla na přání pedagogické veřejnosti, která si oblíbila vydání  Le nouvel édito B2 (pokročilí a dospělí), učitelům ale chyběla učebnice úrovně B1 pro dospívající a dospělé studenty, kteří dosáhli úrovně A2. Pro ně autoři připravili Le Nouvel ÉditoB1 a současně přepracovali původní učebnici vyššího stupně B2 na  Édito B2. V Le Nouvel Édito B1 , zachovali autoři čtyři silné a oceňované oddíly z učebnice B2, které přizpůsobili úrovni B1 a současně obohatili a rozšířili o další oddíly. Organizace obsahu je více segmentovaná. Každá lekce se dělí na 2 ucelené oddíly (Dossier 1, Dossier 2) , které tvoří celý pedagogický komplet: práce, ve které se prolínají dovednosti, specifické procvičování mluvnice a bohatší slovní zásoby, stejně jako jejich střídání, ukázky a informace o Francii a Frankofonii a jiné interkulturní aspekty.  široký výběr autentických a aktuálních dokumentů zaměřených i na Frankofonii, které umožní širší cílenou práci se všemi kompetencemi od porozumění a vyjadřování k písemnému projevu důkladná a velmi dobře strukturovaná práce se slovní zásobou rytmizovaný přístup ke gramatice rozdělený na tři etapy, které usnadní zvládání různých gramatických struktur: échauffement (zahřívací část - seznámení se), fonctionnement (pochopení jak to funguje), entraînement   (trénink v procvičování ) možnosti vlastních dílen ( Ateliers ) na závěr každé lekce s možností realizovat úlohy ve skupinách (niveau B1 : méthode de français) Kolejny tom nowego wydania podrecznika "Le Nouvel Edito"dla osob pragnacych doskonalic swoja znajomosc jezyka francuskiego. Kazdy z 10 rozdzialow uwzglednia w rownym stopniu rozwoj kompetencji jezykowych wskazanych w ESOKJ dla poziomu B2.

Podejscie zadaniowe - propozycje tworczych dzialan, projektow, wachlarz roznorodnych dokumentow autentycznych, szeroka tematyka, strony poswiecone utrwalaniu i poglebianiu znajomosci gramatyki i leksyki, koncowe testy ewaluacyjne. Materialy prezentujace rozne sfery zycia we Francji oraz pobudzajace wrazliwosc interkulturowa. Dolaczone do podrecznika plyty CD i DVD umozliwiaja rozwijanie kompetencji rozumienia ze sluchu. - Strony podsumowujace po kazdym rozdziale oraz przygotowanie do egzaminu DELF.

- Nowosc - zeszyt cwiczen umozliwiajacy samodzielne poglebianie zagadnien gramatycznych i leksykalnych.

- Przewodnik metodyczny dostepny online. Une organisation des contenus plus segmentée. Chaque unité thématique se divise en 2 dossiers constituant un ensemble pédagogique complet : un travail croisé des compétences, des entraînements spécifiques la grammaire, un enrichissement du vocabulaire ainsi qu'en alternance, des éclairages ciblés sur la France ou la francophonie et l'interculturel. - Des renvois réguliers vers le cahier d'exercices pour consolider les nouveaux éléments grammaticaux et lexicaux. - DELF : une épreuve compl?te en fin d'ouvrage et, pour l'entraînement ? l'examen, un marquage spécif


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.