Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hatier Didier LATITUDES 2 (A2/B1) LIVRE DE´L ELEVE + CD AUDIO

Knihy

Hatier Didier LATITUDES 2 (A2/B1) LIVRE DE´L ELEVE + CD AUDIO

Hodnocení: 1x
  • 4

Latitudes 2 - učebnice - Regine Mérieux, Yves Loiseau . Druhý díl souboru odpovídá úrovni A2/B1. učebnice je rozdělena do čtyř modulů, každý modul má tři lekce jednotlivé moduly začínají dvoustranou, na které se prezentuje obsah jednotlivých lekcí a informace o tom, co se v modulu student ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hatier Didier LATITUDES 2 (A2/B1) LIVRE DE´L ELEVE + CD AUDIO koupíte i tady

Specifikace Hatier Didier LATITUDES 2 (A2/B1) LIVRE DE´L ELEVE + CD AUDIO

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 483 Kč

Publikace: Latitudes 2 UČ + 2CD - MERIEUX, R.. Druhý díl souboru odpovídá úrovni A2/B1. učebnice je rozdělena do čtyř modulů, každý modul má tři lekcejednotlivé moduly začínají dvoustranou, na které se prezentuje obsah jednotlivých lekcí a informace o tom, co se v modulu student naučí (contrat d´apprentissage)každou lekci uvádí text, který je rozveden ve cvičeních zaměřených na pochopení látky a základních komunikačních jevůna dalších stránkách se střídavě objevují texty k pochopení mluveného a psaného textu, s » ... a dál?

Produkt Hatier Didier LATITUDES 2 (A2/B1) LIVRE DE´L ELEVE + CD AUDIO

Hatier Didier LATITUDES 2 (A2/B1) LIVRE DE´L ELEVE + CD AUDIO - parametry

Název produktu: Hatier Didier LATITUDES 2 (A2/B1) LIVRE DE´L ELEVE + CD AUDIO
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 483 Kč
Maximální cena: 611 Kč
Ušetríte až: 128 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Latitudes 2 - učebnice - Regine Mérieux, Yves Loiseau . Druhý díl souboru odpovídá úrovni A2/B1. učebnice je rozdělena do čtyř modulů, každý modul má tři lekce jednotlivé moduly začínají dvoustranou, na které se prezentuje obsah jednotlivých lekcí a informace o tom, co se v modulu student naučí (contrat d´apprentissage) každou lekci uvádí text, který je rozveden ve cvičeních zaměřených na pochopení látky a základních komunikačních jevů na dalších stránkách se střídavě objevují texty k pochopení mluveného a psaného textu, s vhodně doplněnými odkazy na gramatické jevy jedna strana je věnována tâche finale, student si zde ověří základní komunikační situace, které se naučil, v metodické příručce je připravena grille d´évaluation pro vyhodnocení tâche finale poslední dvoustrana lekce se zaměřuje na reálie frankofonních zemí a sociokulturní tematiku po každém modulu je věnován prostor Autoévaluation a Préparation au DELF Na vnitřních stranách obálky je umístěna administrativní mapa Francie a mapa frankofonního světa.V učebnici jsou vložena 2 CD audio bez odkazů na jednotlivé nahrávky, protože tyto důležité informace se vyskytují přímo u textu.Závěr učebnice tvoří celek Outils: základy výslovnosti, přehled mluvnice, časování sloves, mezinárodní slovníček, výsledky Autoévaluations, přepisy nahrávek a rejstřík jednotlivých gramatických jevů s odkazy na stránky. Latitudes 2 - učebnice - Regine Mérieux, Yves Loiseau od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Latitudes guide tout moment l'apprenant dans un processus d'acquisition. Par sa structuration claire et accessible, cette méthode l'amne naturellement communiquer et réaliser des tâches en français. L'apprentissage des savoir-faire langagiers va de pair avec la découverte des réalités socioculturelles propres la France et la francophonie. Latitudes 2 s'adresse aux grands-adolescents et aux adultes qui souhaitent poursuivre leur apprentissage du français vers un niveau A2/B1. Les composants pour chaque niveau de la méthode : un livre de l'élve + 2 cd audio un cahier d'exercices + cd audio un guide pédagogique un DVD un pack numérique un site Internet (méthode de français : A2) Nový třídílný soubor pro výuku francouzštiny na SŠ a JŠ pro dospívající studenty a dospělé... - učebnice včetně vloženého audio CD, 2. díl Number of pages: 189


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.