Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen Hasbro Littlest Pet Shop DENNÍ KLUB HRACÍ SET

Ostatní hračky

Hasbro Littlest Pet Shop DENNÍ KLUB HRACÍ SET

Hodnocení: 1x
  • 4

Littlest Pet Shop Denní klub - hrací set, Vytvořte si svůj vlastní svět Littlest Pet Shop. Postavte pro svá zvířátka denní klub, kde si mohou hrát. Ozdobte ho pomocí samolepek a Deco bitů - jedinečného drobného příslušenství, které se dá připojit na zvířátka a hrací sety a tak jim přidají trochu kouzla a stylu. A teď ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.88889
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hasbro Littlest Pet Shop DENNÍ KLUB HRACÍ SET

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce HASBRO
Nejnižší cena 1 299 Kč

Vytvořte si svůj vlastní svět Littlest Pet Shop. Postavte pro svá zvířátka denní klub, kdesi mohou hrát. Ozdobte ho pomocí samolepek a Deco bitů - jedinečného drobnéhopříslušenství, které se dá připojit na zvířátka a hrací sety a tak jim přidají trochu kouzla astylu. A teď ho zařiďte houpačkou, kolotočem a dalším zábavným příslušenstvím, kterévaše petshopáky potěší. A nezapomeňte svůj nový denní klub pro petshopáky pťipojit dosvého Littlest Pet Shop městečka. Hrací set obsahuje více než 100 dílků na sestavení » ... a dál?

Produkt Hasbro Littlest Pet Shop DENNÍ KLUB HRACÍ SET

Hasbro Littlest Pet Shop DENNÍ KLUB HRACÍ SET - parametry

Název produktu: Hasbro Littlest Pet Shop DENNÍ KLUB HRACÍ SET
Výrobce: HASBRO
Minimální cena: 1 299 Kč
Maximální cena: 1 299 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Littlest Pet Shop Denní klub - hrací set, Vytvořte si svůj vlastní svět Littlest Pet Shop. Postavte pro svá zvířátka denní klub, kde si mohou hrát. Ozdobte ho pomocí samolepek a Deco bitů - jedinečného drobného příslušenství, které se dá připojit na zvířátka a hrací sety a tak jim přidají trochu kouzla a stylu. A teď ho zařiďte houpačkou, kolotočem a dalším zábavným příslušenstvím, které vaše petshopáky potěší. A nezapomeňte svůj nový denní klub pro petshopáky připojit do svého Littlest Pet Shop městečka. Hrací set obsahuje více než 100 dílků na sestavení a dekorování a dva petshopáky. Vytvořte si svůj vlastní svět Littlest Pet Shop. Postavte pro svá zvířátka denní klub, kde si mohou hrát. Ozdobte ho pomocí samolepek a Deco bitů - jedinečného drobného příslušenství, které se dá připojit na zvířátka a hrací sety a tak jim přidají trochu kouzla a stylu. A teď ho zařiďte houpačkou, kolotočem a dalším zábavným příslušenstvím, které vaše petshopáky potěší. A nezapomeňte svůj nový denní klub pro petshopáky připojit do svého Littlest Pet Shop městečka. Hrací set obsahuje více než 100 dílků na sestavení a dekorování a dva petshopáky.

  • Doporučený věk: 6+Littlest Pet Shop Denný klub hrací set . Vytvorte si svoj ​​vlastný svet Littlest Pet Shop . Postavte pre svoje zvieratká denný klub , kde sa mô,žu hrať. Ozdobte ho pomocou samolepiek a Deco bitov - jedinečného drobného príslušenstva, ktoré sa dá pripojiť na zvieratká a hracie sety a tak im pridajú trochu kúzla a štýlu. . A teraz ho zariaďte hojdačkou, kolotočom a ďalším zábavným príslušenstvom, ktoré vašich petshopákov potešia. . A nezabudnite svoj ​​nový denný klub pre petshopákov pripojiť do svojho Littlest Pet Shop mestečka. . Hrací set obsahuje viac než 100 dielikov na zostavenie a dekorovanie a dvoch petshopákov. . Rozmery produktu: 70457305 mm. . Vhodné pre deti od 4 rokov. Denní klub, hrací setLittlest Pet Shop Űíslo výrobku: A9478ES0Postav si perfektní hrací místo. Sada obsahuje více jak 100 částí, součástí balení jsou 2 zvířátka, skluzavka, houpačka, další doplnky a nálepky. Utvoř si tvůj mix: Všechny díly jsou kampatibilní. S littlest Pet Shop - denní klub, hrací sadou si dívky od 6 let užijí spousty legrace. Sada obsahuje více jak 100 částí, součástí balení jsou 2 zvířátka, skluzavka, houpačka, další doplnky a nálepky. V novém designu Littlest Pet Shop si můžeš zahrát scénky ze známé televizní série. Ozdobte vše pomocí samolepek a Decobitů – jedinečného drobného příslušenství, které se d připojit na zvířátka a hrací sety a tak jim přidají trochu kouzla a stylu. Nezapomente svůj nový denní klub pro petshopáky připojit do svého Littlest Pet Shop městečka. Podrobnosti:
  • Věk: od 6 let. Herní s

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.