Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Plyšové hračky » Srovnání cen HASBRO - Furby

Plyšové hračky

HASBRO - Furby cena od 0 Kč

HASBRO - Furby

Hodnocení: 23x
  • 3.21739

Furby Cool - Tmavě modrý, Je čas oprášit váš slovník FURBŠTINY, protože FURBY je zpátky a chystá se pobavit svět! Nakrmte ho, mluvte na něj, lechtejte ho, pouštějte mu hudbu a třeste s ním, naklánějte ho, nebo svého FURBYHO otáčejte hlavou dolů. Ale pozor - tím, jak se ke svému FURBYMU budete chovat, budete utvářet ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

HASBRO - Furby - parametry

Název produktu: HASBRO - Furby
Výrobce: HASBRO
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.22 bodů z 5
Počet hodnocení: 23 x
Hodnocení:
  • 3.21739
Podrobný popis:

Furby Cool - Tmavě modrý, Je čas oprášit váš slovník FURBŠTINY, protože FURBY je zpátky a chystá se pobavit svět! Nakrmte ho, mluvte na něj, lechtejte ho, pouštějte mu hudbu a třeste s ním, naklánějte ho, nebo svého FURBYHO otáčejte hlavou dolů. Ale pozor - tím, jak se ke svému FURBYMU budete chovat, budete utvářet jeho osobnost! Jste připraveni zvládnout FURBYHO? Když se s FURBYM setkáte poprvé, bude mluvit hlavně FURBŠTINOU. Ale čím víc si s FURBYM budete hrát, tím více bude mluvit anglicky. Reaguje na váš dotek, na hudbu, a dokonce i na další FURBY, se kterými si povídá a tančí. Ale nezapomeňte: váš FURBY má svou vlastní hlavu! Je čas oprášit váš slovník FURBŠTINY, protože FURBY je zpátky a chystá se pobavit svět! Nakrmte ho, mluvte na něj, lechtejte ho, pouštějte mu hudbu a třeste s ním, naklánějte ho, nebo svého FURBYHO otáčejte hlavou dolů. Ale pozor - tím, jak se ke svému FURBYMU budete chovat, budete utvářet jeho osobnost! Jste připraveni zvládnout FURBYHO? Když se s FURBYM setkáte poprvé, bude mluvit hlavně FURBŠTINOU. Ale čím víc si s FURBYM budete hrát, tím více bude mluvit anglicky. Reaguje na váš dotek, na hudbu, a dokonce i na další FURBY, se kterými si povídá a tančí. Ale nezapomeňte: váš FURBY má svou vlastní hlavu!

Můžete si také stáhnout bezplatnou aplikaci se slovníkem FURBŠTINY, nebo pro virtuální krmení vašeho FURBYHO, překladač FURBŠTINY a jiné interaktivní prvky. Aplikace je volitelná a funguje v zařízeních iPad, iPod touch a iPhone s iOS 4.2 nebo novějším.

  „FURBY – Jsi připraven zažít tolik zábavy? Kým se tvůj FURBY

stane? Bude hodný, nebo zlý? Všechno záleží na tom, jak si se svým FURBYM

budeš hrát. Když se s FURBYM setkáš poprvé, bude mluvit hlavně

FURBŠTINOU. Ale čím víc si s FURBYM budeš hrát a mluvit s ním, tím

více bude mluvit anglicky. Reaguje na tvůj dotek, na hudbu, a dokonce i na

další FURBY. Když je s dalšími FURBY rádi spolu mluví a tančí. Pohlaď

FURBYHO na hlavě, polechtej mu bříško nebo ho zatahej za ocas a uvidíš, co

se stane! Ale nezapomeň: tvůj FURBY má svou vlastní hlavu! Vždy tě

dokáže překvapit.Můžeš si také stáhnout bezplatnou aplikaci pro překlad

FURBŠTINY, také pro virtuální krmení tvého FURBYHO a jiné interaktivní

prvky. “ Lechtej Furbyho, krm ho, mluv s ním a přehrávej mu hudbu. Objímej Furbyho, mazli se s ním a hezky si s ním hraj, aby se z něj stalo úplné zlatíčko. Zatřes s Furbym, přetáčej ho nebo ho zatahej za ocas a ve svých rukou budeš mít malého nezbedu. Kreslené LED oči a jeho reakce se směsným, přidrzlým, nabručeným, sladkým hlasem ti řeknou, jak se Furby cítí. Furby mluví furbštinou – a učí se anglicky, když si s ním hraješ. Dej Furbyho vedle jiného Furbyho a sleduj, jak spolu vtipkují, flirtují, tančí a zpívají. Velikost figurky cca 20 cm. Furby Boom Sweet má nejen svůj vlastní rozum, ale dokonce i duši. Nový Furby Boom spojuje fyzické a digitální hraní. Pečujte o něj, hrajte si s ním a vytvářejte tak jeho vlastní osobnost. Pak se vám v nové aplikaci Furby Boom vylíhnou digitální Fur


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.