Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Plyšové hračky » Srovnání cen Hasbro Furby BOOM SUNNY

Plyšové hračky

Hasbro Furby BOOM SUNNY cena od 0 Kč

Hasbro Furby BOOM SUNNY

Hodnocení: 12x
  • 4

Furby Boom má, ví,ce než dvakrá,t tolik reakcí, než předchozí, verze Furbyho. Pamatuje si jmé,no, které, mu dá,te. Má, pět osobností,, které, můžete objevit. A nakonec to nejlep&scaron,í,, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Hasbro Furby BOOM SUNNY - parametry

Název produktu: Hasbro Furby BOOM SUNNY
Výrobce: HASBRO
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 12 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Furby Boom má více než dvakrát tolik reakcí než předchozí verze Furbyho. Pamatuje si jméno, které mu dáte. Má pět osobností, které můžete objevit. A nakonec to nejlepší, vychovává novou generaci! . Hračky Furby Boom spolu mohou mluvit navzájem. . Furby se rád kamarádí! . Furby bude reagovat také na váš hlas. . Furby má svůj vlastní jazyk: furbštinu! . Hrajte si s Furbym a sledujte, jak se jeho osobnost mění. . Furbyho osobnost se neustále mění, podle toho, jak si spolu hrajete. . Nová slova! Když na něj mluvíte, učí se anglicky. . Furby Boom umí bláznivá a legrační slova jako &bdquo,awesomesauce&ldquo,. . Slovník furbštiny naleznete v sekci &bdquo,Hraj si&ldquo, na těchto stránkách. . Použijte novou aplikaci Furby Boom na hraní s Furbym. . Pojmenujte svého Furbyho. . Starejte se o Furbyho tak, že ho budete krmit virtuálním jídlem, vyšetřovat, sprchovat a tak dále. . Hrajte hry. . Sbírejte Furblings. . Sbírejte Furblings. . Vylíhnutím virtuálního vajíčka, které získáte v aplikaci Furby Boom, získáte virtuálního Furblinga! . Nasbírejte tolik virtuálních vajíček, abyste zaplnili věže ve městě Furblings, a získáte zlaté vajíčko! . Alkalické baterie 4 x 1,5 V AA nejsou součástí balení. . Furby elektronické zvířátko od Hasbro - vychovej si svého Furbyho! Pestrobarevný furby v pěti barevných kombinacích. Komunikuje s mobilními zařízeními Apple iOS Android.

Furby Boom má nejen svůj vlastní rozum, ale dokonce i duši. Nový Furby Boom spojuje fyzické a digitální hraní. Pečujte o něj, hrajte si s ním a vytvářejte tak jeho vlastní osobnost.Pak se vám v nové aplikaci Furby Boom vylíhnou digitální Furblings, které budete moci společně s Furby Boom vychovávat. Furby Boom je zcela nový! Má více než dvakrát tolik

reakcí než předchozí Furby, pamatuje si jméno, které mu dáte, má 5 nových osobností, cítí,má zcela novou aplikaci a dokonce dokáže vysedět novou digitální generaci!

Furby je společenský tvor, takže kromě zábavy se svým majitelem se rád setkává i s jinými Furby, se kterými si pak povídá a tančí. Až se s Furbym setkáš poprvé, zřejmě mu ani nebudeš rozumět. Jeho mateřským jazykem je totiž prapodivná furbština. Jak se spolu však budete sbližovat, začne ovládat i angličtinu, a kdyby mu to přece jen tak rychle nešlo, můžeš si bezplatně stáhnout praktický slovník a překladač furbštiny. Tato jedinečná aplikace pak umožňuje i virtuální krmení a zdravotní péči o Furbyho a funguje v zařízeních iPad, iPod touch a iPhone s iOS 5.0 nebo s novějším operačním syst


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.