Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Plyšové hračky » Srovnání cen HASBRO FURBY 739128

Plyšové hračky

HASBRO FURBY 739128 cena od 0 Kč

HASBRO FURBY 739128

Hodnocení: 1x
  • 4

„FURBY – Jsi připraven zažít tolik zábavy? Kým se tvůj FURBY stane? Bude hodný, nebo zlý? Všechno záleží na tom, jak si se svým FURBYM budeš hrát. Když se s FURBYM setkáš poprvé, bude mluvit hlavně FURBŠTINOU. Ale čím víc si s FURBYM budeš hrát a mluvit s ním, tím více bude mluvit anglicky. Reaguje na tvůj dotek, na ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

HASBRO FURBY 739128 - parametry

Název produktu: HASBRO FURBY 739128
Výrobce: HASBRO
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

„FURBY – Jsi připraven zažít tolik zábavy? Kým se tvůj FURBY stane? Bude hodný, nebo zlý? Všechno záleží na tom, jak si se svým FURBYM budeš hrát. Když se s FURBYM setkáš poprvé, bude mluvit hlavně FURBŠTINOU. Ale čím víc si s FURBYM budeš hrát a mluvit s ním, tím více bude mluvit anglicky. Reaguje na tvůj dotek, na hudbu, a dokonce i na další FURBY. Když je s dalšími FURBY rádi spolu mluví a tančí. Pohlaď FURBYHO na hlavě, polechtej mu bříško nebo ho zatahej za ocas a uvidíš, co se stane! Ale nezapomeň: tvůj FURBY má svou vlastní hlavu! Vždy tě dokáže překvapit.Můžeš si také stáhnout bezplatnou aplikaci pro překlad FURBŠTINY, také pro virtuální krmení tvého FURBYHO a jiné interaktivní prvky. “ Lechtej Furbyho, krm ho, mluv s ním a přehrávej mu hudbu. Objímej Furbyho, mazli se s ním a hezky si s ním hraj, aby se z něj stalo úplné zlatíčko. Zatřes s Furbym, přetáčej ho nebo ho zatahej za ocas a ve svých rukou budeš mít malého nezbedu. Kreslené LED oči a jeho reakce se směsným, přidrzlým, nabručeným, sladkým hlasem ti řeknou, jak se Furby cítí. Furby mluví furbštinou – a učí se anglicky, když si s ním hraješ. Dej Furbyho vedle jiného Furbyho a sleduj, jak spolu vtipkují, flirtují, tančí a zpívají. Velikost figurky cca 20 cm. Video- FurbyJe čas oprášit váš slovník FURBŠTINY, protože FURBY je zpátky a chystá se pobavit svět! Nakrmte ho, mluvte na něj, lechtejte ho, pouštějte mu hudbu a třeste s ním, naklánějte ho, nebo svého FURBYHO otáčejte hlavou dolů. Ale pozor - tím jak se ke svému FURBYMU budete chovat, budete utvářet jeho osobnost! Jste připraveni zvládnout FURBYHO? Když se s FURMBYM setkáte poprvé, bude mluvit hlavně FURBŠTINOU. Ale čím víc si s FURBYM budete hrát, tím více bude mluvit anglicky. Reaguje na váš dotek, na hudbu a dokonce i na další FURBY, se kterými si povídá a tančí. Ale nezapomeňte: váš FURBY má svou vlastní hlavu! Můžete si také stáhnout bezplatnou aplikaci se slovníkem FURBŠTINY a jiné interaktivní prvky. Aplikace je volitelná a funguje v zařízeních iPad, iPod touch a iPhone s iOS 4.2 nebo novějším. FURBY je unikátní plyšový a interaktivní kamarád. Každého okouzlí spousta možností, jak si s FURBYm hrát: můžete ho krmit, lechtat, třást, držet hlavou dolů, mazlit se s ním, hýčkat ho, mluvit s ním, ale i tančit. FURBY se bude kamarádit i s ostatními FURBY. A to není všechno… FURBY je vyjímečný tím, že mění svou osobnost podle toho, jak si spolu hrajete. Věk: 6+


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.