Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Plyšové hračky » Srovnání cen HASBRO FUR Furby party Rokeři 697778

Plyšové hračky

HASBRO FUR Furby party Rokeři 697778

Hodnocení: 1x
  • 4

Noví Furby kamarádi se tentokrát vylíhli z pěkně divokých vajec. Mají rádi hlasitou muziku a neustále dovádí. Když je rozhoupete, začnout řádit jako správní rockeři. Čím více houpete, tím větší zábava s novými Furbíky bude. Party Rockers přichází s již vyvtořeným charakterem a budou reagovat na vaše zacházení. Když ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82812
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace HASBRO FUR Furby party Rokeři 697778

Kategorie Plyšové hračky
Výrobce HASBRO
Nejnižší cena 599 Kč

Zábavní a divocí kamarádi Party Rockers jsou připraveni pořádně to roztočit a rychle se skamarádí s každým Furbym. Když tyhle barevné příšerky rozhoupete dopředu a dozadu, dostanou se do varu. Ale opatrně – čím víc se houpají, tím víc se rozdivočí. Party Rockers mají už vytvořenou osobnost a budou reagovat na to, jak s nimi zacházíte. Když je zatáhnete za ocas, možná se začnou smát. Reagují také na ostatní stvoření Party Rockers a Furby. Umí si spolu povídat nebo si společně zazpívají. Furbyho kamarádi Party » ... a dál?

Produkt HASBRO FUR Furby party Rokeři 697778

HASBRO FUR Furby party Rokeři 697778 - parametry

Název produktu: HASBRO FUR Furby party Rokeři 697778
Výrobce: HASBRO
Minimální cena: 599 Kč
Maximální cena: 599 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Noví Furby kamarádi se tentokrát vylíhli z pěkně divokých vajec. Mají rádi hlasitou muziku a neustále dovádí. Když je rozhoupete, začnout řádit jako správní rockeři. Čím více houpete, tím větší zábava s novými Furbíky bude. Party Rockers přichází s již vyvtořeným charakterem a budou reagovat na vaše zacházení. Když je zatáhnete za ocas, nejspíš je tím rozesmějete. Někdy mají ale svou hlavu a do smíchu jim ani za mák není Reagují také na ostatní stvoření Party Rockers a Furby. Přišerky si spolu umí povídat nebo si společně zazpívají oblíbenou píseň. Vydejte se s nimi na divoký koncert. Furbyho kamarádi Party Rockers reagují na bezplatnou aplikaci Furby, která je k dispozici pro mobily nebo tablety se systémem iOS a Android. Stáhněte si aplikaci a rozje%dte pořádný koncert. Velikost figurky 8 cm. Zábavní a divocí kamarádi Party Rockers jsou připraveni pořádně to

roztočit a rychle se skamarádí s každým Furbym. Když tyhle barevné

příšerky rozhoupete dopředu a dozadu, dostanou se do varu. Ale opatrně –

čím víc se houpají, tím víc se rozdivočí. Party Rockers mají už

vytvořenou osobnost a budou reagovat na to, jak s nimi zacházíte. Když je

zatáhnete za ocas, možná se začnou smát. Reagují také na ostatní

stvoření Party Rockers a Furby. Umí si spolu povídat nebo si společně

zazpívají. Furbyho kamarádi Party Rockers navíc reagují na bezplatnou

aplikaci Furby, která je k dispozici pro mobily nebo tablety se systémem iOS

a Android. Všechny funkce aplikace ale PARTY ROCKERS nepodporují. Velikost figurky 8 cm. Oblíbený Furby je zde také v podobě rozverných kamarádů Party Rockers. Když Furbyho rozhoupete dopředu a dozadu, pak se dostane do varu a rozdivočí se. Furby bude reagovat podle toho, jak s ním budete zacházet. Pokud ho zataháte za ocásek, možná se začnou smát. Pokud se Party Rckers potkají s jiným Furby, pak si spolu umí i povídat či zazpívat. K dispozici je také bezplatná aplikace na mobily a tablety se systémem iOS Android, na které Party Rockers také reagují (nepodporují však všechny funkce).

Hračka se vyrábí v několika barevných variantách. Cena je za 1 ks. Velikost: cca 8 cm

Baterie: 3 x 1,5V AAA (nejsou součástí balení) Věk: 6+ Video- FURBY PARTY ROKEŘI Hasbro Furby Party rockers creature 2012 je další varianta robotické hračky FURBY. Mluví rovněž zprvu jazykem Furbish a později Anglicky. Tato "odlehčená" varianta hračky má pevně daný charakter. Umí se na místě hýbat, pohybovat ústy a vydávat skřeky. Pro holky i kluky od 6 do 12 let.Pohání ho tři 1,5V AA baterie. Velikost je 107 x 140 x 175 mm.Komunikuje se zařízeními iPhone, iPad, iPod touch, android. V nabídce více druhů.Při objednání si prosím zadejte do poznámky o jakého Furbyho máte zájem, jinak bude Furby Rocker vybrám náhodně.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.