MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Zdravotní přístroje » Tlakoměry » Srovnání cen HARTMANN-RICO Tonometr digi.TENSOVAL DUO CONTROL + adaptér ZDARMA

Tlakoměry

HARTMANN-RICO Tonometr digi.TENSOVAL DUO CONTROL + adaptér ZDARMA cena od 0 Kč

HARTMANN-RICO Tonometr digi.TENSOVAL DUO CONTROL + adaptér ZDARMA

Hodnocení: 29x
  • 3.58621

Digitální tonometr RICO TENSOVAL DUO CONTROL od firmy Hartmann s manžetou velikosti M umožňující nastavení v rozsahu 22 až 32 cm, spolehlivě měří krevní tlak. Tlakoměr jednoduše umístíte na paži, lehce stáhnete popruhem a spustíte měření. Vše ostatní už udělá přístroj. Výsledek navíc můžete uložit do vnitřní paměti na 2x 60 hodnot. Proč dvakrát? Protože každou z pamětí můžete přiřadit jiné osobě. Duo Control je tak přístrojem pro dvě osoby s možností měřit tlak i návštěvě již bez uložení dat. více podrobností

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

HARTMANN-RICO Tonometr digi.TENSOVAL DUO CONTROL + adaptér ZDARMA - parametry

Název produktu: HARTMANN-RICO Tonometr digi.TENSOVAL DUO CONTROL + adaptér ZDARMA
Výrobce: HARTMANN-RICO
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.59 bodů z 5
Počet hodnocení: 29 x
Hodnocení:
  • 3.58621
Podrobný popis:

Nová generace digitálního pažního tlakoměru pro maximální přesnost měření i u osob s poruchami srdečního rytmu. Manžeta pro obvod paže 22-32 cm. - Nová generace osvědčeného pažního tlakoměru Tensoval Duo Control s vylepšenou manžetou pro obvod paže 22-32 cm (velikost M). Tento digitální tlakoměr využívá pro měření krevního tlaku dvě metody měření, a to poslechovou a tzv. oscilometrickou. Díky technologii dvou nezávislých senzorů naměří přístroj krevní tlak spolehlivě i osobám s nepravidelným srdečním rytmem. Nový Tensoval duo control měří tlak v domácích podmínkách stejně přesně jako rtuťový tlakoměr v ordinaci praktického lékaře, obsluha tlakoměru je však intuitivní a velmi jednoduchá. Vylepšená speciálně tvarovaná manžeta s technologií Comfort Air se nafoukne bez nepříjemného tlaku a škrcení paže. Novinkou je provedení manžety ve třech velikostech dle obvodu paže. Velikost S je určena pro děti a ženy s úzkou paží s obvodem 17 – 22 cm, velikost M je pro obvod paže 22 – 32 cm a

velikost L pro obvod 32 – 43 cm. Vlastnosti pažní tlakoměr pro stejně přesné měření jako u lékaře, vhodný také pro osoby s poruchami srdečního rytmu vylepšená speciálně tvarovaná manžeta jednoduché ovládání jedním dotekem - tlačítko START/STOP umístěné uprostřed přístroje velký, velmi dobře čitelný displeji paměť pro dvě osoby - pojme až 2 x 60 naměřených hodnot výpočet průměru ranních, večerních a týdenních hodnot Přesnost tlakoměru Tensoval duo control II byla ověřena těmito nezávislými institucemi: BHS (Britská společnost pro hypertenzi – jeden ze tří celosvětově uznávaných protokolů) EHS (Evropská společnost pro hypertenzi) ANSI/AAMI (Sdružení pro zdokonalování lékařských přístrojů, USA) Zdroj: http://cz.hartmann.info

Tensoval duo control je pažní tlakoměr nové generace, který měří stejně přesně jako rtuťový tlakoměr.   Je určen pacientům, kteří chtějí mít zcela přesné výsledky krevního tlaku, stejné jako při měření v ordinaci lékaře.   Tensoval duo control používá unikátní technologii měření krevního tlaku, díky které dokáže měřit tlak oscilometricky (jako ostatní digitální teploměry) a současně i poslechově (jako rtuťový tlakoměr).   Navíc je vybaven speciální patentovanou manžetou, která umožňuje přesné přiložení na paži a bezbolestné nafouknutí.   Díky výhodnému uživatelskému nastavení mohou tlakoměr používat 2 osoby a ukládat si do něj, nezávisle na sobě, hodnoty měření.  

Tlakoměr – Tensoval duo control popis: Díky technologii Duo Sensor dosahuje tlakoměr – Tensoval duo

control maximální přesnosti, což ho řadí na samotný vrchol

digitálních tlakoměrů. Jedná se o spojení dvou profesionálních metod

měření – oscilometrické a poslechové, a proto je měření zvláště

vhodné i pro osoby s vysokým krevním tlakem a poruchami

srdečního rytmu.

Tonometr digitální Tensoval Duo Control. Nyní akce - síťový adapter zdarma! Dvojnásobně přesné měření krevního tlaku díky zcela nové kombinaci Korotkovovy metody.

Tonometr digTensoval Duo ContrII+ad22-32

+digitální teploměr Thermova


Recenze HARTMANN-RICO Tonometr digi.TENSOVAL DUO CONTROL + adaptér ZDARMA

Hana, 19. ledna 2017


PRO:   dva způsoby měření
  top 2 v dTestu
  značka Hartmann - každý v oboru ji zná
  změří tlak i puls
  dlouhá záruka

Celkem přesně měří, kdo potřebuje tlak měřit víc než ze zvědavosti, měl by se poohlédnout přesně po něčem takovém. Značku Hartmann znám pěkně dlouho a je to kvalita v oboru.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Anežka, 20. prosince 2016


PRO:   přehledný
  přesné měření
PROTI:   chybí USB kabel

Přístroj jsme kupovali kvůli babičce na každodenní měření tlaku. Měří přesně a i babička ho dokáže sama ovládat. Nemám výhrady.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro HARTMANN-RICO Tonometr digi.TENSOVAL DUO CONTROL + adaptér ZDARMA

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

OMRON S Adaptér síťový pro pažní tlakoměry OMRON

OMRON S Adaptér síťový pro pažní tlakoměry OMRON

Popis Adaptér síťový OMRON S pro pažní tlakoměry OMRON: tento síťový zdroj má novou moderní konstrukci, díky které je velmi lehký (44 g) a malý, adaptér OMRON S je vhodný pro většinu modelů plně automatických »

od 322 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.