Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Harald Welzer, Sabine Mollerová, Karoline Tschuggnallová: Můj děda nebyl nácek

Knihy naučná literatura

Harald Welzer, Sabine Mollerová, Karoline Tschuggnallová: Můj děda nebyl nácek

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Můj děda nebyl nácek - Sabine Mollerová;Karoline Tschuggnallová;Harald Welzer. Kniha se věnuje problematice kolektivní paměti a kolektivního vzpomínání v německých rodinách mluví o době nacismu a holocaustu, resp. generačně podmíněným obrazům a představám o "třetí říši". Autoři ji napsali na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Harald Welzer, Sabine Mollerová, Karoline Tschuggnallová: Můj děda nebyl nácek koupíte i tady

Specifikace Harald Welzer, Sabine Mollerová, Karoline Tschuggnallová: Můj děda nebyl nácek

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 205 Kč

Kniha se věnuje problematice kolektivní paměti a kolektivního vzpomínání v německých rodinách mluví o době nacismu a holocaustu, resp. generačně podmíněným obrazům a představám o "třetí říši". Autoři ji napsali na základě rozhovorů s rodinami a jednotlivými příslušníky tří generací. V rodinné paměti se nacházejí především příběhy o utrpení vlastních rodinných příslušníků za pronásledování, teroru, války, bomb a zajetí, přičemž tato témata jsou v rodinách zprostředkována jako fakta. "Nacisté" ve » ... a dál?

Produkt Harald Welzer, Sabine Mollerová, Karoline Tschuggnallová: Můj děda nebyl nácek

Harald Welzer, Sabine Mollerová, Karoline Tschuggnallová: Můj děda nebyl nácek - parametry

Název produktu: Harald Welzer, Sabine Mollerová, Karoline Tschuggnallová: Můj děda nebyl nácek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 283 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Můj děda nebyl nácek - Sabine Mollerová;Karoline Tschuggnallová;Harald Welzer. Kniha se věnuje problematice kolektivní paměti a kolektivního vzpomínání v německých rodinách mluví o době nacismu a holocaustu, resp. generačně podmíněným obrazům a představám o "třetí říši". Autoři ji napsali na základě rozhovorů s rodinami a jednotlivými příslušníky tří generací. V rodinné paměti se nacházejí především příběhy o utrpení vlastních rodinných příslušníků za pronásledování, teroru, války, bomb a zajetí, přičemž tato témata jsou v rodinách zprostředkována jako fakta. "Nacisté" ve vlastních rodinách neexistují: "Dědeček nebyl nacista." Ve svých tak autoři dospívají k šokujícímu zjištění, že vzpomínky na holocaust mají v paměti německých rodin jen velmi omezené místo. Publikace: Můj děda nebyl nácek - Sabine Mollerová;Karoline Tschuggnallová;Harald Welzer. Harald Welzer; Sabine Mollerová; Karoline TschuggnallováNacismus a holocaust v rodinné pamětiARGO 2010, edice Historické myšleníKniha, čeština, 208 stranŘada totalitarismus a šoa Autor knihy Harald Welzer, Sabine Mollerová, Karoline Tschuggnallová, Vydavatelstvo ARGO,Nacismus a


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.