Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Hans Küng: V co věřím

Knihy naučná literatura

Hans Küng: V co věřím

Hodnocení: 1x
  • 4

V co věřím - Küng Hans V co věřím Osobní vyznání Hanse Künga, univerzálního myslitele současnosti, pro mnohé kontroverzního, ale vlivného teologa „A můžete mi teď upřímně povědět, v co vy osobně věříte?“ Taková nebo podobná otázka byla Hansi Küngovi, jak sám říká, během jeho dlouholetého teologického působení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
V co věřím
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hans Küng: V co věřím koupíte i tady

Specifikace Hans Küng: V co věřím

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 196 Kč

„A můžete mi teď upřímně povědět, v co vy osobně věříte?“ Taková nebo podobná otázka byla Hansi Küngovi, jak sám říká, během jeho dlouholetého teologického působení položena nesčetněkrát a v této kniz ... a dál?

Produkt Hans Küng: V co věřím

Hans Küng: V co věřím - parametry

Název produktu: Hans Küng: V co věřím
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 102 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V co věřím - Küng Hans V co věřím Osobní vyznání Hanse Künga, univerzálního myslitele současnosti, pro mnohé kontroverzního, ale vlivného teologa „A můžete mi teď upřímně povědět, v co vy osobně věříte?“ Taková nebo podobná otázka byla Hansi Küngovi, jak sám říká, během jeho dlouholetého teologického působení položena nesčetněkrát a v této knize na ni chce čtenářům odpovědět. V deseti rozsáhlých kapitolách jim předkládá „celistvý pohled na svět“ a věnuje se základním problémům lidského života: čemu a komu lze věřit, na co se dá spoléhat, v co je možno doufat, z čeho se můžeme radovat, čím se máme řídit na své životní cestě, čeho se nesmíme zříci, jak se máme vyrovnat s utrpením, co nebo koho bychom si měli brát za vzor, jaké si máme klást cíle, čeho je k dobrému životu zapotřebí, jaký má život vůbec smysl. Hans Küng je pokládán za univerzálního myslitele současnosti, za badatele, který novo­dobé teologické myšlení ovlivnil více než kdo jiný, a jeho díla zná v překladech do mnoha jazyků celý svět. Kniha V co věřím na jeho předchozí publikace přirozeně navazuje, ale zároveň se od nich liší. Je jeho osobním vyznáním a uceleným shrnutím jeho životních postojů. Zve nás na napínavou myšlenkovou „horskou túru“ a cestou nám ukazuje jádro autorovy víry, jádro, které v Küngových odborněji zaměřených dílech zůstávalo ukryté pod vrstvou vědeckých poznatků, ustálené teologické terminologie a teoretických úvah. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Náboženství | Křesťanství | Osobnosti křesťanského světa od Vyšehrad naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.