Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hans Christian Kossak: Jak se snadno učit a více si pamatovat

Knihy

Hans Christian Kossak: Jak se snadno učit a více si pamatovat

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Chtěli byste se snadněji učit, více si pamatovat a nebát se zkoušek? Pomůže vám tato knížka! Najdete v ní řadu ojedinělých a zároveň osvědčených metod, tipů a triků, jak se učit efektivně a s lepšími výsledky. Dozvíte se, jaké existují techniky pro lepší učení a zapamatování, jak si učení zorganizovat a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Jaké má kniha
Jak se snadno učit a ví..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hans Christian Kossak: Jak se snadno učit a více si pamatovat koupíte i tady

Specifikace Hans Christian Kossak: Jak se snadno učit a více si pamatovat

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 228 Kč

Publikace: Jak se snadno učit a více si pamatovat - Kossak Hans Christian. Chtěli byste se snadněji učit, více si pamatovat a nebát se zkoušek? Pomůže vám tato knížka! Najdete v ní řadu ojedinělých a zároveň osvědčených metod, tipů a triků, jak se učit efektivně a s lepšími výsledky. Dozvíte se, jaké existují techniky pro lepší učení a zapamatování, jak si učení zorganizovat a rozložit pracovní výkon či jak zvýšit pracovní motivaci. Seznámíte se s cvičeními pro autohypnózu a mentální trénink, zjistíte, jak se lépe » ... a dál?

Produkt Hans Christian Kossak: Jak se snadno učit a více si pamatovat

Hans Christian Kossak: Jak se snadno učit a více si pamatovat - parametry

Název produktu: Hans Christian Kossak: Jak se snadno učit a více si pamatovat
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 228 Kč
Maximální cena: 274 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Chtěli byste se snadněji učit, více si pamatovat a nebát se zkoušek? Pomůže vám tato knížka! Najdete v ní řadu ojedinělých a zároveň osvědčených metod, tipů a triků, jak se učit efektivně a s lepšími výsledky. Dozvíte se, jaké existují techniky pro lepší učení a zapamatování, jak si učení zorganizovat a rozložit pracovní výkon či jak zvýšit pracovní motivaci. Seznámíte se s cvičeními pro autohypnózu a mentální trénink, zjistíte, jak se lépe koncentrovat díky propojení duševních a tělesných funkcí nebo proč je důležité rozlišovat mezi prací a zábavou. V neposlední řadě získáte speciální rady pro přípravu na zkouškové období a den, kdy zkoušku podstupujete. Mnoho lidí si učení a zkoušky spojuje s bušením srdce, pocity strachu a paniky. Už nemusíte patřit mezi ně! Tato kniha vám poradí, jak získat kontrolu nad svými pracovními a učebními návyky a jak se dále motivovat na cestě za novými vědomostmi. Je kurzem sebeorganizace, jenž vám pomůže učit se snadněji, efektivněji a bez zbytečných stresů. Je určena lidem jakéhokoli věku: od studentů všech úrovní škol až po dospělé, kteří se chtějí naučit něco nového nebo si potřebují zvýšit kvalifikaci. Z obsahu: O autorovi 9 Z dopisů čtenářů 10 Předmluva 11 Poděkování 12 Úvod 13 Obecná poznámka 13 Jak s knihou pracovat 14 ČÁST PRVNÍ 1. Úvod ke zkvalitnění studia prostřednictvím hypnózy 19 1.1 Existují kouzelné formulky, které učení ulehčí? 19 1.2 Hypnózou k lepšímu výkonu i studijním výsledkům 22 1.3 Čeho se má a může hypnózou dosáhnout během učení, před zkouškou a při ní 25 ČÁST DRUHÁ 2. Základy učení a duševní práce 29 2.1 Dovolte, abych vám představil mozek!30 3. Základní principy 34 3.1 Zpevněním k lepším výkonům 34 3.2 Přestaňte se učení vyhýbat 37 4. Pracoviště 41 4.1 Rozlišování na pracovišti usnadňuje učení 41 4.2 Ergonomie u pracovního stolu, jenž stojí na počátku vaší kariéry 43 4.3 Knihovna - místo, kde se nám dobře a někdy dokonce i lépe učí 45 5. Člověk jako jednota duše a těla 48 5.1 Myšlenky jsou jen částí celku - učení s jednotou duše a těla 48 5.2 Myšlení je pohybem hmoty aneb správná výživa 53 5.3 Ranní ptáče dál doskáče? Výkonnost v průběhu dne 59 5.4 Jak se učit - samostatně nebo ve skupině? 64 6. Sbírání, procházení, uspořádání, opravy 71 6.1 Pracoviště a jeho pořadače - seznámení s pořádkem 71 6.2 Sběr materiálu a jeho utřídění (opravdu to jde i bez nervů!) 73 6.3 Rozvržení 76 7. Počítač - náš velký pomocník 80 7.1 Možnosti multimediální techniky - učení na počítači, odpočinek s počítačem a hudbou 80 7.2 Praktické tipy pro práci s počítačem 83 7.3 Závěrečná kontrola před předposledním výtiskem - generální zkouška 93 ČÁST TŘETÍ 8. Metody a techniky pro snazší učení a zapamatování 97 8.1 Pracovní plán - chvála lístečkům! 98 8.2 Optimalizace učebního procesu - je třeba nastartovat vnitřní motor a pečovat o něj 101 8.3 Učební porce - rozdělení uložené práce 103 8.4 Správné umístění učiva - drobný a přitom účinný trik 105 8.5 Učební brzdy - podobnost a jiné překážky 106 8.6 Učení, zap


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.