Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hanke Huber: Pouště

Knihy

Hanke Huber: Pouště

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Pouště - Co,Jak,Proč? - svazek 7 - Harald Lange. Co je to fata morgana. Jak to, že mohou živočichové v poušti přežít? Proč se pouště stále více rozšiřují? Nekonečné dálky, horkem se tetelící vzduch a vysušená země - tak si mnozí lidé představují pouště. Novinář a fotograf Harald Lange však pouště vidí na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hanke Huber: Pouště

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 151 Kč

Publikace: Pouště - Co,Jak,Proč? - svazek 7 - Harald Lange. Co je to fata morgana. Jak to, že mohou živočichové v poušti přežít? Proč se pouště stále více rozšiřují? Nekonečné dálky, horkem se tetelící vzduch a vysušená země - tak si mnozí lidé představují pouště. Novinář a fotograf Harald Lange však pouště vidí na svých cestách ve zcela odlišném světle. Popisuje úchvatnou krásu těchto suchých oblastí, v nichž se vyvinul podivuhodně rozmanitý svět rostlin a zvířat. Autor v sedmém svazku encyklopedie CO-JAK-PROČ » ... a dál?

Produkt Hanke Huber: Pouště

Hanke Huber: Pouště - parametry

Název produktu: Hanke Huber: Pouště
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 151 Kč
Maximální cena: 180 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Pouště - Co,Jak,Proč? - svazek 7 - Harald Lange. Co je to fata morgana. Jak to, že mohou živočichové v poušti

přežít? Proč se pouště stále více rozšiřují? Nekonečné dálky,

horkem se tetelící vzduch a vysušená země - tak si mnozí lidé

představují pouště. Novinář a fotograf Harald Lange však pouště

vidí na svých cestách ve zcela odlišném světle. Popisuje úchvatnou

krásu těchto suchých oblastí, v nichž se vyvinul podivuhodně

rozmanitý svět rostlin a zvířat. Autor v sedmém svazku encyklopedie

CO-JAK-PROČ věnuje pozornost rovněž národům a ve stručnosti nás

seznamuje s jejich způsobem života. Čtenář se dále dozvídá, proč

musíme pouště na planetě Zemi důsledně chránit a jak může člověk

přispět k jejich zachování.

Na knize dále spolupracovali geomorfolog doc. RNDr. Vít Vilímek,

CSc. z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy a biolog Mgr.

Tomáš Č. Kučera z Fakulty pedagogické Západočeské univerzity. Publikace: Pouště - Co,Jak,Proč? - svazek 7 - Harald Lange. Co to je fata morgana? Jak mohou živočichové přežít v poušti? Proč se pouště stále více rozšiřují? Nekonečné dálky, mihotající se horko a vysušená země - tak si mnozí lidé představují pouště.  Novinář a fotograf Harald Lange však vidí na svých cestách pouště ve zcela odlišném světle: popisuje fascinující krásu těchto suchých oblastí, v nichž se vyvinul podivuhodně rozmanitý svět rostlin a zvířat. Autor působivě představuje pouštní národy, jež se dokázaly vypořádat s drsnými podmínkami suchých oblastí. Čtenář se dozvídá, proč pouště na naší Zemi potřebují nutně ochranu, a jak může člověk přispět k jejich zachování. Na knize spolupracovali geomorfolog Doc. RNDr. Vít Vilímek, Csc. z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy a biolog Mgr. Tomáš Kučera z Pedagogické fakulty Západočeské univerzity.   Pouště - Co,Jak,Proč? - svazek 7 - Huber Hanke. Pouště - Co,Jak,Proč? - svazek 7 - Huber Hanke od nakladatelství v kategorii Encyklopedie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.