Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hana Zobačová: Obrázkovník pro nácvik správného chování - Bezpečnost

Knihy

Hana Zobačová: Obrázkovník pro nácvik správného chování - Bezpečnost

Hodnocení: 0x
  • 4

Obrázkovník pro nácvik správného chování - Bezpečnost - Hana Zobačová, Klára Weishäupelová-Hockeová I když je svět prima místo k žití, čeká a číhá zde na děti mnoho nebezpečí. Někdy jde jen o drobné nepříjemnosti, když se třeba lehce říznou o nůž nebo sbírají odpadky, ale může jít i o opravdu život ohrožující ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.34836
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Obrázkovník pro nácvik ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Zobačová: Obrázkovník pro nácvik správného chování - Bezpečnost koupíte i tady

Specifikace Hana Zobačová: Obrázkovník pro nácvik správného chování - Bezpečnost

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 225 Kč

Kniha – autor Hana Zobačová, 52 stran, česky, spirálová, kroužková. I když je svět prima místo k žití, čeká a číhá zde na děti mnoho nebezpečí. Někdy jde jen o drobné nepříjemnosti, když se třeba lehce říznou o nůž nebo sbírají odpadky, ale může jít i o opravdu život ohrožující situace, když se naklánějí z oken nebo spadnou do bazénu. Tato publikace je určena především malým dětem od dvou do šesti let, které se s drobným nebezpečím setkávají denně. Užít tuto knihu ale mohou i děti mladší dvou let nebo naopak děti » ... a dál?

Produkt Hana Zobačová: Obrázkovník pro nácvik správného chování - Bezpečnost

Hana Zobačová: Obrázkovník pro nácvik správného chování - Bezpečnost - parametry

Název produktu: Hana Zobačová: Obrázkovník pro nácvik správného chování - Bezpečnost
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 225 Kč
Maximální cena: 288 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obrázkovník pro nácvik správného chování - Bezpečnost - Hana Zobačová, Klára Weishäupelová-Hockeová I když je svět prima místo k žití, čeká a číhá zde na děti mnoho nebezpečí. Někdy jde jen o drobné nepříjemnosti, když se třeba lehce říznou o nůž nebo sbírají odpadky, ale může jít i o opravdu život ohrožující situace, když se naklánějí z oken nebo spadnou do bazénu. Tato publikace je určena především malým dětem od dvou do šesti let, které se s drobným nebezpečím setkávají denně. Užít tuto knihu ale mohou i děti mladší dvou let nebo naopak děti starší, čerství školáci. Kniha je zpracována přístupnou metodou obrázků, která je srozumitelná dětem s běžným vývojem i dětem s určitým hendikepem, například s deficitem v představivosti, dětem sociálně naivním nebo dětem s poruchou autistického spektra či s opožděným mentálním vývojem. Účelem této publikace není děti strašit, ale poučit, naučit bezpečnosti a funkční komunikaci. Kniha je vázána v kroužkové vazbě, je tak jednodušší od sebe oddělit žádoucí a nežádoucí jednání. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Rozvoj osobnosti | Etiketa, Etika | Etiketa pro děti od Pasparta naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.