Hana Whitton: Anna Česká
Hana Whitton: Anna Česká

Hana Whitton: Anna Česká

60%
od 204 Kč
Anotace: Císař Karel IV. získal pro svou dceru Annu výhodnou partii - anglického krále! Mladičká česká princezna se za Richarda II. provdá v šestnácti letech a přicestuje do svého nového domova. Královský dvůr cizí nevěstu přijme zprvu chladně, ale mírná a laskavá Anna Česká brzy prokáže, že je dcerou mistra diplomacie Karla IV. Obratným jednáním si postupně získá anglickou šlechtu. Dokáže si získat i lásku temperamentního Richarda? Publikace:…
Alza.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
204 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Hana Whitton: Anna Česká
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 204 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetříte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,00 bodů z 5
Hodnocení:
3

Popis produktu

Anotace: Císař Karel IV. získal pro svou dceru Annu výhodnou partii - anglického krále! Mladičká česká princezna se za Richarda II. provdá v šestnácti letech a přicestuje do svého nového domova. Královský dvůr cizí nevěstu přijme zprvu chladně, ale mírná a laskavá Anna Česká brzy prokáže, že je dcerou mistra diplomacie Karla IV. Obratným jednáním si postupně získá anglickou šlechtu. Dokáže si získat i lásku temperamentního Richarda? Publikace: Anna Česká - Dcera Karla IV. na anglickém trůnu - Hana Whitton. Císař Karel IV. získal pro svou dceru Annu výhodnou partii - anglického krále! Mladičká česká princezna se za Richarda II. provdá v šestnácti letech a přicestuje do svého nového domova. Královský dvůr cizí nevěstu přijme zprvu chladně, ale mírná a laskavá Anna Česká brzy prokáže, že je dcerou mistra diplomacie Karla IV. Obratným jednáním si postupně získá anglickou šlechtu. Dokáže si získat i lásku temperamentního Richarda? Publikace: Anna Česká - Dcera Karla IV. na anglickém trůnu - Hana Whitton.

Recenze

Celkové hodnocení

60
60%
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze

dolmixx92

3 z 5
25.11.2015

Asi jsem na historické knihy moc náročná a českou historii mám docela dobře načtenou od Ludmily Vaňkové. Ale zdá se mi, že Hana Parkánová píše spíše červenou knihovnu, než historické romány. Postavy jsou černobílé, láska na první pohled přehluboká a nenávist věčná.