Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hana Volfová, Ilona Kolovská: Předškoláci v pohybu

Učebnice/Odborná literatura

Hana Volfová, Ilona Kolovská: Předškoláci v pohybu

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Anotace Publikace, určená především cvičitelům dětí předškolního a mladšího školního věku, učitelkám v mateřských školách a rodičům, se zabývá všestrannou pohybovou průpravou dětí. Autorky se zaměřily na praktické ukázky cvičebních jednotek a pohybových her. Jako motivaci využívají zvířátka, která jsou prostředkem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Volfová, Ilona Kolovská: Předškoláci v pohybu koupíte i tady

Specifikace Hana Volfová, Ilona Kolovská: Předškoláci v pohybu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Publikace, určená především cvičitelům dětí předškolního a mladšího školního věku, učitelkám v mateřských školách a rodičům, se zabývá všestrannou pohybovou průpravou dětí. Autorky se zaměřily na prak ... a dál?

Produkt Hana Volfová, Ilona Kolovská: Předškoláci v pohybu

Hana Volfová, Ilona Kolovská: Předškoláci v pohybu - parametry

Název produktu: Hana Volfová, Ilona Kolovská: Předškoláci v pohybu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 163 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Anotace Publikace, určená především cvičitelům dětí předškolního a mladšího školního věku, učitelkám v mateřských školách a rodičům, se zabývá všestrannou pohybovou průpravou dětí. Autorky se zaměřily na praktické ukázky cvičebních jednotek a pohybových her. Jako motivaci využívají zvířátka, která jsou prostředkem pro jednodušší pochopení a větší zájem dětí. Součástí knihy je i metodika pohybové průpravy pro tuto specifickou věkovou kategorii, včetně popisu struktury cvičební jednotky. Text je doplněn více než stovkou obrázků a fotografií. O autorkách Hana Volfová Původním povoláním učitelka mateřské školy, v současné době provozuje soukromou Pohybovou školičku Želva, kde se věnuje pohybovým aktivitám dětí, dospělých, ale převážně třídním kolektivům mateřských škol. Od roku 2004 cvičitelka 1. třídy ČASPV předškolních dětí a rodičů s dětmi a od roku 2005 cvičitelka jógy 2. třídy ČASPV. Zároveň od roku 2001 lektoruje semináře pro učitele mateřských a základních škol na celém území ČR. Ilona Kolovská Akademická pracovnice na katedře tělesné výchovy a sportu Pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni. Ve svém didaktickém zaměření se mimo jiné věnuje věkové kategorii předškolních dětí. Dlouhodobě organizuje a vede všestrannou pohybovou průpravu předškolních dětí a připravuje sportovní akce pro mateřské školy v Plzni. Je spoluautorkou publikace Jak dokonale zvládnout carving vydané nakladatelstvím Grada. Z obsahu 1 Pohybové dovednosti 1.1 Dělení pohybových dovedností 1.2 Přehled pohybových dovedností, jež by měly ovládat děti předškolního věku 2 Základní polohy 2.1 Leh na zádech pokrčmo 2.2 Leh na zádech 2.3 Leh na břiše 2.4 Sed zkřižný skrčmo - turecký 2.5 Sed 2.6 Klek sedmo 2.7 Vzpor klečmo 2.8 Podpor na předloktích klečmo sedmo 2.9 Stoj 3 Úvod do praktické části 3.1 Základní pohybové dovednosti jednotlivých zvířátek 4 Myška 4.1 Myška v nebezpečí 4.2 Zvědavá myška 4.3 Myška v dešti 4.4 Myška a ocásek 5 Kočka 5.1 Kočka a kotě 5.2 Kočka a myš 5.3 Kočka a klubíčko 5.4 Kočičí drápek 6 Pes 6.1 Pes a štěně 6.2 Pes a míč 6.3 Pes a bouda 6.4 Pes a vodítko 7 Literatura GRADA 2008Kniha, čeština, 120 stran Vydavatelstvo GRADA


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.