Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hana Straková; Zdeňek Kuneš: Zákon o DPH 2009

Učebnice/Odborná literatura

Hana Straková; Zdeňek Kuneš: Zákon o DPH 2009

Hodnocení: 1x
  • 4

V publikaci jsou uvedena jednotlivá ustanovení zákona o dani z přidané hodnoty s komentářem a praktickými příklady. Na příkladech je vysvětleno vymezení základních pojmů - úplata, místo podnikání pro fyzické osoby, zrušení pojmu veřejnoprávní subjekt, nový pojem obratu pro registraci, stanovení místa plnění, je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85526

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hana Straková; Zdeňek Kuneš: Zákon o DPH 2009

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 309 Kč

Publikace je určena všem, kteří se pohybují v oblasti daní, a to konkrétně daní z přidané hodnoty. Jednotlivé změny v zákoně o DPH, platné od 1.1.2009, jsou postupně vysvětleny na příkladech z praxe. Zákon o DPH s komentářem a příklady ve znění účinném od 1.1.2009 - Hana Straková, Zdeněk Kuneš od authora Hana Straková, Zdeněk Kuneš a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz ... a dál?

Produkt Hana Straková; Zdeňek Kuneš: Zákon o DPH 2009

Hana Straková; Zdeňek Kuneš: Zákon o DPH 2009 - parametry

Název produktu: Hana Straková; Zdeňek Kuneš: Zákon o DPH 2009
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 309 Kč
Maximální cena: 409 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V publikaci jsou uvedena jednotlivá ustanovení zákona o dani z přidané hodnoty s komentářem a praktickými příklady. Na příkladech je vysvětleno vymezení základních pojmů - úplata, místo podnikání pro fyzické osoby, zrušení pojmu veřejnoprávní subjekt, nový pojem obratu pro registraci, stanovení místa plnění, je vysvětlena nová úprava ve stanovení místa plnění při poskytnutí služby reverse charge. Je upřesněno nové pojetí finančního pronájmu, vymezení reklamních a propagačních předmětů, jsou vysvětleny změny při stanovení dne uskutečnění zdanitelného plnění, při uskutečnění pořízení zboží z jiného členského státu a změny v daňových dokladech – povinnost vystavit daňový doklad, doklady pro intrakomunitární plnění. Na příkladech je vysvětlena veškerá problematika týkající se stavebních prací, nové výstavby, převodů a nájmů pozemků, staveb, bytů a nebytových prostor. Je vyloženo nové pojetí přefakturace, dále jsou to změny opravy výše daně, změny v nároku na odpočet daně při registraci a při zrušení registrace, změny u úpravy odpočtu daně u technického zhodnocení, úpravy u cestovních služeb, nová povinnost registrace provozovny a zrušení ustanovení o povinnosti předkládat dodatečné daňové přiznání. Součástí publikace jsou informace Ministerstva financí, které se týkají uplatňování daně z přidané hodnoty. Publikace je určena všem, kteří se pohybují v oblasti daní, a to konkrétně daní z přidané hodnoty. Jednotlivé změny v zákoně o DPH, platné od 1.1.2009, jsou postupně vysvětleny na příkladech z praxe. Zákon o DPH 2009 BILANCE - S komentářem a příklady od 1.1.2009 - Bilance - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu matná - 348


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.