Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Hana Scholleová: Investiční controlling

Knihy naučná literatura

Hana Scholleová: Investiční controlling

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je určena finančním specialistům a manažerům, pracovníkům finančního controllingu a všem, kteří se podílejí na rozhodování o podnikových investicích a jejich financování. Seznámíte se s nástroji a metodami investičního controllingu, které budete umět volit s ohledem na účel, cíle a kritéria investičního ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86852
skladem

Jaké má kniha
Investiční controlling
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Scholleová: Investiční controlling koupíte i tady

Specifikace Hana Scholleová: Investiční controlling

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 364 Kč

Kniha je určena finančním specialistům a manažerům, pracovníkům finančního controllingu a všem, kteří se podílejí na rozhodování o podnikových investicích a jejich financování. Seznámíte se s nástroji a metodami investičního controllingu, které budete umět volit s ohledem na účel, cíle a kritéria investičního procesu. Dozvíte se, jakým způsobem získávat a zpracovávat vstupní informace tak, aby byl zohledněn faktor likvidity, času i rizika. Rozhodování o investicích není jen řešením základního problému, zda » ... a dál?

Produkt Hana Scholleová: Investiční controlling

Hana Scholleová: Investiční controlling - parametry

Název produktu: Hana Scholleová: Investiční controlling
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 364 Kč
Maximální cena: 429 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je určena finančním specialistům a manažerům, pracovníkům finančního controllingu a všem, kteří se podílejí na rozhodování o podnikových investicích a jejich financování. Seznámíte se s nástroji a metodami investičního controllingu, které budete umět volit s ohledem na účel, cíle a kritéria investičního procesu. Dozvíte se, jakým způsobem získávat a zpracovávat vstupní informace tak, aby byl zohledněn faktor likvidity, času i rizika. Rozhodování o investicích není jen řešením základního problému, zda investovat či nikoli, ale i otázkou vhodného načasování, volby mezi různými investicemi, sledování celého investičního procesu a následného postauditu. Dobře prováděný investiční controlling je v každém podniku otázkou dlouhodobé prosperity, a proto by mu měla být věnována náležitá pozornost. O autorovi Doc. RNDr. Ing. Hana Scholleová, Ph.D.Po absolvování Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v roce 1988 vystudovala na Fakultě podnikohospodářské, Vysoké škole ekonomické v Praze obor Podniková ekonomika a management bakalářské, magisterské i doktorské studium. Od roku 1996 působí jako odborná asistentka, nyní docentka na katedře podnikové ekonomiky, vyučovala a vyučuje kurzy související zejména s řízením podnikových financí (Podniková ekonomika, Controlling, Oceňování podniku, Reálné opce, Finance podniku, Strategické kapitálové investice), participuje na předmětech vedlejší specializace Finanční manažer a na přípravě kurzů programu MBA. Je autorkou a spoluautorkou řady článků s problematikou investic do reálných aktiv, projektů rychlého rozvoje a stanovování jejich hodnoty. Autorsky se podílela i na knihách Hodnota flexibility - Reálné opce, Manažerské finance, Chování podniku v procesu globalizace, Ekonomický slovník, Inovace nástrojů ekonomiky a managementu organizací, Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy a dalších. Spolupracuje s firmami a lektorsky se podílí na přednáškové činnosti pro Controller Institut, Institut oceňování majetku, VOX aj. Z obsahu O autorce 9Úvod 111 Pojem investice 131.1 Klasifikace investic 141.2 Příprava a realizace investičních projektů 161.3 Úloha controllingu v investičním procesu 161.4 Základní funkce controllingu investic 171.5 Reporting 182 Předinvestiční fáze 252.1 Identifikace investičního záměru a možných řešení 272.2 Výběr a podrobné hodnocení konkrétních záměrů 292.3 Ekonomicko-finanční hodnocení investice 312.4 Investiční plán 312.5 Plán cash flow 333 Metody hodnocení investic 373.1 Metody nevýnosového charakteru 373.1.1 Metoda analýzy užitné hodnoty 373.1.2 Nákladové metody 453.2 Statické metody 503.2.1 Celkový příjem z investice 513.2.2 Čistý celkový příjem z investice 523.2.3 Průměrný roční příjem 523.2.4 Průměrná roční návratnost 533.2.5 Průměrná doba návratnosti 543.2.6 Doba návratnosti s ohledem na rozložení přicházejících cash flow 543.2.7 Průměrný výnos z účetní hodnoty 563.3 Dynamické metody 603.3.1 Čistá současná hodnota 603.3.2 Vnitřní výnosové procento 643.3.3 Metoda modifikova


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.