Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hana Mikulenková: Český jazyk 4

Učebnice/Odborná literatura

Hana Mikulenková: Český jazyk 4

Hodnocení: 1x
  • 3.5

modrá řada Prodosu - odpovídá požadavkům RVP ZV. Učebnice Český jazyk 4 navazuje na učebnici pro 3. ročník tematicky i metodologicky. Celá Modrá řada Český jazyk a literatura pro 1. stupeň ZŠ vychází vstříc požadavkům RVP, vede k očekávaným výstupům a rozvoji klíčových kompetencí. Každá učebnice je postavena na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Mikulenková: Český jazyk 4 koupíte i tady

Specifikace Hana Mikulenková: Český jazyk 4

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 72 Kč

Učebnice Český jazyk 4 navazuje na učebnici pro 3. ročník tematicky i metodologicky. Jako v předchozích ročnících tvoří osu publikace narativní (vyprávěcí) linie, která propojuje jednotlivé oddíly a k ... a dál?

Produkt Hana Mikulenková: Český jazyk 4

Hana Mikulenková: Český jazyk 4 - parametry

Název produktu: Hana Mikulenková: Český jazyk 4
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 72 Kč
Maximální cena: 133 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

modrá řada Prodosu - odpovídá požadavkům RVP ZV. Učebnice Český jazyk 4 navazuje na učebnici pro 3. ročník tematicky i metodologicky. Celá Modrá řada Český jazyk a literatura pro 1. stupeň ZŠ vychází vstříc požadavkům RVP, vede k očekávaným výstupům a rozvoji klíčových kompetencí. Každá učebnice je postavena na narativním (vyprávěcím) modelu výuky – to má hned několik kladů: rozvíjející se příběh motivuje děti, aby chtěly samy pokračovat ve výuce, udržuje jejich pozornost při hodině a především propojuje komunikativní aktivity s gramatickým učivem i literaturou. Tím se naplňuje základní požadavek RVP, aby učivo nebylo pro děti cílem, ale prostředkem k dalšímu rozvoji. Ve všech učebnicích Českého jazyka najdou děti příběh, který sledují během výkladu, při plnění úkolů, v komunikačních aktivitách i během procvičování. V češtinách pro 2. vzdělávací období (4. a 5. ročník) se s jedním z žáků přestěhujeme do velkého města a do místní školy, což poskytne prostor opět pro nová témata k hovorům i pro výchovu k hodnotám a postojům starších školáků 1. stupně. Učebnice opět podporuje mezioborové souvislosti s dalšími vzdělávacímu obory. Jak pomocí této učebnice konkrétně dosahovat očekávaných výstupů a rozvíjet klíčové kompetence Vám pak co nejpřehledněji ukáže Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ (očekávané výstupy, klíčové kompetence, mezioborové souvislosti, průřezová témata). Učebnice Český jazyk 4 navazuje na učebnici pro 3. ročník tematicky i metodologicky. Jako v předchozích ročnících tvoří osu publikace narativní (vyprávěcí) linie, která propojuje jednotlivé oddíly a kapitoly do příběhového celku. Kromě úzké propojenosti s literární výchovou (především v oblasti očekávaných výstupů) podporuje učebnice mezioborové souvislosti s dalšími vzdělávacímu obory. Celá Modrá řada Český jazyk a literatura pro 1. stupeň ZŠ vychází vstříc požadavkům RVP, vede k očekávaným výstupům a rozvoji klíčových kompetencí.

Podtitul: 4. ročníkAutor: Hana MikulenkováEdice: Modrá řadaRok vydání­: 2008Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7230-213-0Počet stran: 80Rozměry: 260,0 x 200,0 x 5,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.